Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

genre: Electronic


Arthass

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

@MrBrainwash świetny kawałek, jak i poniższy album! Osobiście dość sporadycznie słucham elektroniki, ale czasami coś wpadnie mi w ucho... słucham bez opamiętania :)

 

Pozostając w temacie... jedno z moich ostatnich odkryć, łączące przyjemną warstwę wizualną oraz soniczną 🎶 

 

https://tidal.com/track/71103924

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

 

Czy mógłby ktoś polecić artystów w stylu Sounds From The Ground, Carbon Based Lifeforms?
Ostatnio zacząłem odkrywać bardziej "ambitną" elektronikę, poniżej załączam ciekawy kawałek Tippera z rytmem w metrum 7/4.
Jeśli ktoś zna więcej przykładów tego typu grania (nie musi być aż tak psychodelicznie, jakiś fajny synth jazz też mile widziany) to byłbym wdzięczny za polecenie. :)

 

Edytowane przez VexAv
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@VexAvdziękuję za podzielenie się wspomnianym kawałkiem oraz zapytanie👍Przepraszam za jego przeoczenie. 

 

Nie jestem zbyt dobrze obeznany z elektroniką, ale postaram się wskazać kilka utworów, które mogłyby w jakimś stopniu nawiązać do takich klimatów🎶 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Coś dla fanów Berlin School, szczególnie wczesnego Tangerine Dream... ale nie bardzo wczesnego - nie chodzi mi o ich debiut "Electronic Meditation" ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 17.01.2022 o 02:55, diehard napisał:

To nie żart, ale czasami słucham grzybów podpiętych pod syntezator, mój ulubiony to boczniak różowy

Boczniak różowy jest muzycznym geniuszem, chyba inspirował się twórczością Pauline Oliveiros. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czasem, kładąc się snu, lubię włączyć sobie na Spotify'u kawałki uzbierane z różnych audycji radiowych.

Tryb shuffle i minutnik na 30 minut sprawia, że nie muszę się zbytnio przejmować doborem poszczególnych utworów lub tym, że nagle, w trakcie snu, przeleci mi cała playlista.

 

Wczoraj, gdy już tkwiłem w błogim stanie między snem, a jawą, algorytm zaproponował mi coś takiego:

 

 

 

Przez bliżej nieokreślany czas nie miałem najmniejszego pojęcia, gdzie jestem, co się dzieje, czy to rzeczywistość, czy może jednak sen, a przede wszystkim: czy to śmiech, czy raczej smutne łkanie..

 

Niesamowite doznanie.

 

Nigdy nie miałem okazji tripować, ale podejrzewam, że tak właśnie może to wyglądać.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności