Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Prośba o pomoc - Indie Rock


Mukanowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystikch.

Zwracam się do was z ogromną prośbą. Mój pracodawca zlecił mi wykonanie pewnej roboty i myślę, że część z was mogłaby mi w tym pomóc.

Poniżej postaram się dość jasno opisać o co chodzi.

 

Parę tygodni temu do Polski przyjechał producent filmowy, który chcę nakręcić w Polsce serial filmowy o zespole grającym Indie Rock z elementami elektroniki.

Skład filmowego zespołu będzie wyglądał mniej więcej tak: bębny, bas, gitara, klawisze i 2 wokale żeńskie.

 

Moim zadaniem jest znalezienie jak największej ilości kompozycji w tej stylistice, które wirtualny zespół wykorzysta w serialu.

Jako zespoły referencyjne producent podał niżej wymienione kapele:

La Roux

Crystal Castles

MGMT

Phoenix

Totally Enormous Extinct Dinosaurs

The XX

Cults

Santigold

Passion Pit

Chew Lips (Slick)

Ladyhawke

Phantogram

Cut Copy

College

Robyn

The Knife

The Gossip

Tegan and Sarah

Kids of 88

 

Jak widać są to raczej kapele z żeńskim wokalem i sporą ilością elektroniki.

Warunki jakie muszą być spełnione to utwór w tej stylistice i brak aktualnego kontraktu płytowego.

Producent chcę odkupić od zespołu tylko kompozycję (linia wokalu i tekst mogą zostać zmienione) i gwarantuje za nie sporo zapłacić.

Poza wypłatą za kompozycję oczywiście artyście będą przysługiwać prawa z ZAIKSu itd. na czym również będzie mógł zarobić,

bo po wyemitowaniu serialu będzie wydana płyta z SOUNDTRACKIEM i dość głośna promocja w stacjach radiowych.

Będzie to również dobra forma reklamy, ponieważ zespół będzie umieszczany w napisach końcowych.

 

Niestety nie mogę podać szczegółów dotyczących stacji, nazwy serialu i nazwiska producenta.

Po znalezieniu interesujących kompozycji całość zostanie nagrana i wyprodukowana przez Adama Toczko z udziałem muzyków sesyjnych.

 

Podsumowując moja prośba jest następująca.

Jeżeli ktoś zna lub kojarzy zespoły w wyżej wymienionej stylistice niech koniecznie da znać.

Warunki:

Indie/Electro/Rock

brak kotraktu płytowego

ciekawe kompozycję

producent chcę żeby było "sexy"

 

Jeżeli możecie podsyłajcie nazwy zespołów albo możecie je od razu kontaktować ze mną.

mail: gmukanowski@gmail.com

kom: 507225913

 

Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc tym bardziej, że na znalezienie ok. 20 ciekawych utworów mam czas tylko do 10 maja.

Aktualnie przerabiam myspace'a, ale pomyślałem, że wy też możecie pomóc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności