Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jakie wtyki mini jack polecicie?


TempleInDreams

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jakie wtyki mini-jack polecicie do zrobienia kabelka jack-jack?

 

Taki może być?

 

http://allegro.pl/neutrik-nys231bg-mini-maly-jack-3-5-guitarshop-i2245684706.html

 

Może coś innego w podobnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w podobnej cenie w Polsce to Amphenol, mam duże jacki tej firmy i moim zdaniem lepsze i ładniejsze od Neutrika http://www.musicandsound.com.pl/index.php?products=product&prod_id=2258

 

z zagranicy możesz ściągnąć mini jacki Pailiccs też w podobnej kwocie i to chyba tyle w miarę sensownych propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się niegrzecznie pod temat.

 

Jakie polecacie gniazda na jacka 3.5mm? Otóż ja kupiłem jakieś Neutriki na alledrogo za 4zł / sztuka i mocno się na nich zawiodłem. Długi dzyndzel, będący masą był luźny w środku co powodowało, że przy drobnych ruchach pojawiały się trzaski w dźwięku i inne zniekształcenia. Znajdą się może jakieś polecane przez Was gniazda, które są trochę bardziej wytrzymałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem kilku z mojego linku i były naprawdę ok. Kupiłem za jakieś 3 zł w miejscowym sklepie z takimi rzeczami i nigdy więcej. Porażka.

 

Te z linku polecam więc, ale też zastanawiam się nad jakimiś alternatywami bo te mają dużą dziurę na kabel co przy cieńszych drutach sprawia kłopot.

 

 

 

EDIT: A te Amphenole są w środku złocone?

Edytowane przez TempleInDreams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

jeszcze jak chodzi o amphenole male - w srodku sa bardzo slabo wykonane, neutriki / reany juz sa znaczenie lepsze. najlepsze rozwiazanie to obudowa z amphenola i srodek z nysa ^^

 

duze amphenole, rca itp. jest juz dobrze zrobione, solidnie i praktycznie w miare. jedynie jacki 6.3 z profesjonalnej serii maja zacisk kabla nieco zle zrobiony i lubi on go przecinac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Odświeżę kotleta, sorki.

Mam Tego grubego Hicona (dzięki audeos) i faktycznie wejdą tam grube kable. Mój problem jest taki że używam cieniutkich jak Conducfil Solonele i to ze zdjętą izolacją.

Polećcie jakieś cienkie dobre 3,5 tak aby kabelki nie latały w za dużym otworze kablowym. Może jakieś ładne karbonowe z Ali..?

 

Upp, już widzę u BigMarasa Pailiccs'y. Dobre?

Edytowane przez pierotero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amphenole cholery długie, oblukam tego Yabro. A dobrze izolowany. Apropos małego Neutrika on chyba nie najlepiej nial z izolacją, znowu Profi 3,5 chyba nie ma. Tak się dopytuję bo i do IC 1 wtyk pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez izolację? Z Neutrików sa jedynie kątowe jacki 3.5mm, ale one też długaśne:

https://audeos.pl/pl/p/Neutrik-NTP3RC-B-wtyk-jack-3.5mm-stereo-katowy/52

 

Yarbo jest najlepszy jakościowo i najmniejszy, ale ciężej się go lutuje (potrzeba więcej wprawy i precyzji) z uwagi na trzpień, a nie blaszki typu nys231 czy w/w ks3pc-au.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mayster napisał:

Co rozumiesz przez izolację? Z Neutrików sa jedynie kątowe jacki 3.5mm, ale one też długaśne:

https://audeos.pl/pl/p/Neutrik-NTP3RC-B-wtyk-jack-3.5mm-stereo-katowy/52

 W sieci jest opinia że Profi jest po prostu porządnie izolowana od wszelkich zakłóceń z zewnątrz. Tańsze, inne już nie. Ale z tego co rozumiem to nie ma jacków profi tylko rca itp.

Mam pogląd i coś wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności