Skocz do zawartości

Nowe 2.0 od Microlaba w MP3Store - Microlab B77


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Jak spamujemy to na całego - do oferty po świętach dołączą również nowe głośniki 2.0 od Microlaba - B77 myślę że doskonale sprawdzą się one jako wysokiej jakości głośniki komputerowe. Są bardzo ładnie wykonane i myślę że w przeciwieństwie do większej serii solo, doskonale będą się sprawdzać do pracy na birurku przy monitorze.

 

 

Głośniki Microlab B77 to system stereofoniczny o czystym i potężnym brzmieniu z doskonałymi głośnikami półkowymi. Idealny dla aplikacji multimedialnych, odtwarzania muzyki i oglądania filmów. Wspaniały dźwięk, wydobywający się ze specjalnie zaprojektowanych drewnianych głośników, które umilą czas w każdej sytuacji.

 

Charakterystyki basów i sopranów zapewnią efekty dźwiękowe jakich oczekujesz.

Za każdym razem system zapewni ci perfekcyjny dźwięk, wydobywający się z dowolnego odtwarzacza , a także rewelacyjną rozrywkę. Wysoką rozdzielczość, precyzyjny i głęboki dźwięk zapewnia własna technologia audio i projekt firmy Microlab.

 

Zalety

- Klasyczne głośniki półkowe zapewniają ciepły i czysty dźwięk

- Stereofoniczny system głośników z tunelem bas refleksu zapewnia głębszą rozdzielczość

- 4" bas oraz 0.75" sopranowe głośniki zapewniają wspaniały zakres dźwięku

- Idealny do odtwarzania wszelkich cyfrowych i analogowych dźwięków

- Drewniane głośniki odznaczają się dobrą charakterystyką rezonansu

- Wbudowany wzmacniacz idealny do odtwarzania muzyki z odtwarzaczy Mp3, Mp4, multimedialnych odtwarzaczy itp.

- System zawiera dwa dodatkowe wejścia RCA

 

DANE TECHNICZNE

 

Wzmacniacz

Zasilanie wyjściowe: 48, Watt RMS

Dystrybucja energii: 14x2 + 10x2, Watt

Zniekształcenia harmoniczne: 0,3, % (1Watt, 1kHz)

Zakres częstotliwości: 55-20 000, Hz

Stosunek sygnału/szumu: 70, dB

Oddzielenie: 52, dB

 

Głośniki

Głośniki Wcz: 0,75,

Moc znamionowa głośników Wcz: 10, Watt

Głośniki Ncz: 4,

Moc znamionowa głośników Ncz: 15, Watt

Materiał: MDF

Kolor: Jasne drewno

 

Interfejsy

Wyjście: terminals

Wejście: 2RCA

Wejście pomocnicze: 2RCA

 

Wymiary

Satelity: 154 x 266 x 221, mm

Waga produktu netto: 5.6, kg

 

 

b77.jpg

 

b77zad2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

niestety nie słuchałem, nie mam pod ręką cennika ale tak jak mówili przedmówcy okolice 200-250. Fajnie wyglądają

 

 

Prawdopodobnie będą jednak pod zamówienie więc na odsłuch w sklepie marne szanse, ale nie przekreślam tego na 100% zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kup. masz 10 dni na zwrot i 70% szans że zagrają fajnie ;)

 

no to byś się zdziwił, ja ostatnio chciałem kupić tak od mp3store i mieć tą możliwość to się tego wyparli bo oni potem, cytuję: "nie sprzedadzą używanego sprzętu komuś". Czyli mają w dupie przepisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to byś się zdziwił, ja ostatnio chciałem kupić tak od mp3store i mieć tą możliwość to się tego wyparli bo oni potem, cytuję: "nie sprzedadzą używanego sprzętu komuś". Czyli mają w dupie przepisy.

 

To dotyczy sklepów internetowych. I nie mają prawa odmówić zwrotu - jeśli produkt spełnia warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście wygodnictwo Mp3store. Możesz zawsze powołać się na ustawę albo po prostu skorzystać z innego sklepu. Mnie ciekawią te głośniczki... kto wie czy za jakiś czas nie stanę się ich właścicielem

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności