Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. czy to nie jest Czerwień Ferrari :P

 

A jak wygląda sprawa wygody, docisku w porównaniu do takich SHP5401. Chodzi o to, że też czytałem jakby one gniotły uszy ale w praniu okazało się, że są bardzo wygodne dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pytanie bojowe, wie ktoś jak otworzyć czaszę HP525 od tyłu (ten element z "narysowanym karbonem")? Wkurza mnie brak obrotu drugiej czaszy i chciałem zobaczyc czy da się coś z tym zrobić, otwieram od przodu a tam... nic.

BTW, strasznie mi się spodobał sposób montażu drivera z gniazdem w obudowie. A no i... one grają mi głośniej z Desire S niż z Nano, poracha. FiiO E6 szykuj się, nadciągam. ;)

 

Edyta:

No to zdjąłem. Wystarczy śrubokręt w szparę i dać ciutkę siły i "pyk" odskakuje. I teraz mi się obracają już obie czasze. Się okazało że trzeba było obrót "rozruszać". Ależ one teraz bajecznie na łbie leżą.

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm, właśnie zauważyłem że HP525 zdecydowanie bardziej mi się podobają spod Desire S niż spod Nano 6g. Na HTC mają takie fajne mięcho i masę a na iPodzie... anemię. Chyba bez FiiO się nie obędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One potrafią zaskoczyć ze źródeł których się nie podejrzewa :)

Szczerze? Mnie bardziej HTC zaskoczył... :D On z TTpodem i odrobiną EQ serio fajnie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Wydają są trwałe, ale na prawdę to konstrukcja pałąka jest jedna z bardziej budżetowych a niektóre platiki mają z pół milimetra grubości. Ja swoje chyba zepsułem, bo za bardzo je rozciągałem. No ale jeśli się dba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sory za odkop. Jakby ktoś chciał foto nagiego drivera HP525. Jest ciut inny w środku niż ten z Sennheiserów (socket) i nie ma oznaczenia.

 

Driver HD25

img6814ac0.jpg

 

Driver HP525

2013-07-25 21.52.10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Odkop roku czynię... ;). Otóż 7 lat po zachwycie nad JTS HD525.... kupiłem je! Jutro może będą już u mnie. Pomyślałem, że to już może być ostatnia okazja na ich wypróbowanie, więc się skusiłem. W kolorze czarno-czerwonym, będą pasowały kolorem i stylem do moich Superluxów HD562. Będzie można je porównać.

Edytowane przez 1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. No niestety, przyjechały i wracają. Dźwiękowo faktycznie jest super. Niestety para była albo ze zwrotu, albo tak to się starzeje - pady pękają, podobnie poduszka na pałąku a teraz gwóźdź programu... charczą :). Przy normalnym słuchaniu ujdzie, ale głośniej, przy bardzo niskich rejestrach prawa koszmar, lewa też trochę zaczyna trzeszczeć. Ktoś o tym wspominał w temacie, więc pewnie to jakiś zwrot sprzed lat... Ech, szkoda, bo potencjał był niezły. Ale.. myślę, że Superlux HD562 jest godnym zamiennikiem i musi mi wystarczyć. Swoją droga polecam te Superluxy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności