Skocz do zawartości
  • 0

shure se 315 vs westone 1


ziomal5151

Pytanie

Witam poszukuję słuchawek do 600zł. Myślałem o tych 2 modelach ale możecie dawać też inne propozycje. Słuchawki będą grały z clip'em + i ipod'em touch. Chodzi mi o słuchawki dokanałowe typu over the ear(kabel za uchem). Słucham dosłownie wszystkiego od klasyki po metal. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Od kiedy się nie opłaca? Może w aktualnej oficjalnej cenie ~500zł to się zgodzę. Ale za 260zł nie widzę w tym nic nieopłacalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z Clipem+ Audeo zagrają całkiem nieźle, przynajmniej tyle wywnioskowałem po krótkim odsłuchu na pożyczonej Sansie. A i z iPodem też wcale nie musi być najgorzej - czarne filtry i pianki powinny załatwić sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Egoista tak jak widzę masz shure se 315 mógłbyś mi co nieco o nich opowiedzieć.

 

Mogę się zgodzić w dużej mierze z tym, co napisał na ich temat Arkusz. Jak na armatury całkiem niezły bas, bardzo fajny środek, będący ich najmocniejszą stroną, ale dla mnie trochę brakuje w nich góry. Chwilami mam wrażenie jakby "nie wyciągały" już więcej. Co do wygody, to w przypadku samych słuchawek jest bardzo dobra. Świetnie leżą w uchu (biegam z nimi i ani drgną) i bardzo dobrze izolują. Gorzej wygląda to z kablem. Wprawdzie jest bardzo mocny i zniesie sporo, ale ma spory efekt mikrofonowy. Przy niskich temperaturach kabel sztywnieje mocno, co dodatkowo powiększa ten efekt. Od kilku dni jednak używam ich z kablem zrobionym przez piotrusia-g i teraz jest o niebo lepiej. Warto zainwestować w nowy kabel do nich.

 

Swego czasu posiadałem zestaw Touch 2G + Audeo i nie uważam tego połączenia za najlepsze. Było chłodno i sucho. W momencie gdy nabyłem Shure, nie posiadałem już Toucha. Aktualnie jednak SE 315 grają u mnie razem z Nano 6G i to połączenie mi bardzo odpowiada.

Edytowane przez Egoista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mogę się zgodzić w dużej mierze z tym, co napisał na ich temat Arkusz. Jak na armatury całkiem niezły bas, bardzo fajny środek, będący ich najmocniejszą stroną, ale dla mnie trochę brakuje w nich góry. Chwilami mam wrażenie jakby "nie wyciągały" już więcej. Co do wygody, to w przypadku samych słuchawek jest bardzo dobra. Świetnie leżą w uchu (biegam z nimi i ani drgną) i bardzo dobrze izolują. Gorzej wygląda to z kablem. Wprawdzie jest bardzo mocny i zniesie sporo, ale ma spory efekt mikrofonowy. Przy niskich temperaturach kabel sztywnieje mocno, co dodatkowo powiększa ten efekt. Od kilku dni jednak używam ich z kablem zrobionym przez piotrusia-g i teraz jest o niebo lepiej. Warto zainwestować w nowy kabel do nich.

 

 

No co Ty, efekt mikrofonowy :huh: ? Dla mnie one w prawie w ogole nie mają. Przewod za uchem, bo inaczej się nie da, pod ubranie(t-shirt czy bluzę), i nic mi nie przeszkadza. Są to pierwsze doki w ktorych w ogole nie odczuwam odgłosów stępania.

 

Co do sztywnienia...zgadza się, bardzo sztywnieje, bardzo szybko. Ale kto zimą trzyma kabel nie pod ubraniem :ph34r: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności