Skocz do zawartości
  • 0

shure se 315 vs westone 1


ziomal5151

Pytanie

Witam poszukuję słuchawek do 600zł. Myślałem o tych 2 modelach ale możecie dawać też inne propozycje. Słuchawki będą grały z clip'em + i ipod'em touch. Chodzi mi o słuchawki dokanałowe typu over the ear(kabel za uchem). Słucham dosłownie wszystkiego od klasyki po metal. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • 0

nie chcę się kłócić mało mam doświadczenia ze słuchawkami BA, ale czy na tym zdjęciu ten przetwornik wygląda jak dynamiczny?

 

http://www.google.pl...,r:2,s:18,i:114

Z tej samej strony :

Specifications:

  • Isolation: -15dB ~ 37dB
  • Driver Type: Dynamic
  • Impedance @ 1kHz: 20 Ohms
  • Detachable Cable: Yes
  • Cord Length: 5ft
  • Cord Type: Straight Y
  • Coupler Size: Small
  • Ear Coupler Type: IEM
  • Headphone Type: In-Ear
  • Manufacturer Warranty: 2 Years
  • Sensitivity: 107 dB

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Każdemu pasuje co innego, chłopie. Najlepiej będzie jak jakoś je przesłuchasz, albo zaryzykujesz w ciemno. No i nie kupuj nowych słuchawek, to mija się z celem. Lubisz płacić 150zł (przy cenie 600zł), za otworzenie pudełka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przecież nie muszą być armatury Sony MDR-EX85, lub wyzsze EX-500 były by dla Ciebie idealne, miałem te i 2 drugie i naprawdę musze powiedzieć ze są jak na tą cenę dosyć dobre, a to że lepiej kupić używki w bdb stanie za połowę ceny lub nawet mniej całkowicie się z tym zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odświeżam temat, jestem zainteresowany kupnem słuchawek do 600-700 zł, słucham głównie muzyki elektronicznej bardziej jestem za jakimiś armaturkami bo moje soundmagic pl50 odmówiły posłuszeństwa, rozgladalem się za tym triple fi 10 ale nigdzie nie można ich dostać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W tej cenie można wyrwać juz kilku przetwornikowe słuchawki. Np. Vsonic gr01 lub vc1000, Sony xba-h3. Z używanych (dynamiki) krążyły na forum wyższe modele Sony typu ex-600, ex-1000 ale za wiele basu tam nie ma. Może zainteresuj się bardziej pod te gatunki słuchawkami typu vsonic gr07, Yamaha ech 100, wymienione wcześniej Sony xba-h3, dunu dn-1000, earsonic sm2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam.

Odświeżę temat, ponieważ mam dylemat bardzo podobny do twórcy tego topicu.

 

Zamiaruję kupić w kwietniu słuchawki za około 650 zł. W grę wchodzą tylko te odpowiednio wyprofilowane z kablem zachodzącym za ucho.

Obserwuję rynek używanych słuchawek, ale musze się przygotować na sytuację, w której będę musiał kupić nowe.

 

Znalazłem dwie odpowiadające mi. Mianowicie, Shure SE 315 oraz Westone W10.

 

Przeczytałem we wcześniejszych postach, że w starciu Shure SE 315 z Westone W1 wygrywają te pierwsze. Pytanie czy górują także nad modelem W10. Miał ktoś z was kontakt z obydwoma zestawami?

O Shure SE 315 napisaliście w tym temacie dosyć dużo, więc bardziej interesuje mnie opinia o Westone W10.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zygfryt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności