Skocz do zawartości

Testy czterech modeli słuchawek AKG - Nagrody!


D@rkSid3

  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Słuchawki AKG, które chcę przetestować to:



Rekomendowane odpowiedzi

Mamy dla zainteresowanych do przetestowania cztery modele słuchawek

 

AKG K311

akg-k-311-wersja-2011_1066.jpg

 

AKG K318

akg-k318.jpg

 

AKG K328

AKG_K328_In_Ear_Headphones.png

 

AKG K350

akg-k-350_1149.jpg

 

 

Nagroda to testowany przez was sprzęt, który zatrzymujecie po testach bez konieczności zwrotu.

 

 

Testerzy będą wybrani przez ekipę MP3store wśród osób, które wezmą udział w ankiecie, wskazując model który chcą przetestować. :)

 

Wylosowana osoba zobowiązuje się do:

1- Umieszczenie pełnej treści recenzji na forum.MP3store.pl

2- Opisania w niej cech testowanych słuchawek takich jak: dźwięk, jakość wykonania, komfort użytkowania i stosunek ceny do jakości

3- Czytelna forma tekstu (styl w zależności od preferencji)

4- Umieścić recenzję na forum.mp3store.pl w ciągu 3 tygodni od daty otrzymania paczki

(nie wywiązanie się z tego, oznacza zwrot sprzętu i wybranie nowej osoby testującej)

 

W miarę możliwości:

a-Porównać słuchawki z innym modelem

b-Zrobić zdjęcia testowanego sprzętu i umieścić razem z recenzją

(nie jest to wymagane)

 

 

Po wybraniu uczestników będę się kontaktował z wami poprzez wiadomości prywatne.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 MARCA!

 

Wyniki ogłosimy 2 Kwietnia.

 

 

Ważna informacja, słuchawki które wam wyślemy są egzemplarzami potestowymi.

Każdy model mamy tylko po jednej sztuce.

 

Za przekazanie słuchawek do testów, dziękujemy firmie PH Ryszard Bałys - dystrybutorowi produktów marki AKG w Polsce.

 

 

 

 

 

Poniżej linki do recenzji szczęśliwców. :)

 

 

K311 - galik019

 

K318 - wkamil

 

K328 - bartus1996

 

K350 - devil92

Edytowane przez D@rkSid3
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dopisałeś reszty za "nie wywiązanie się z tego" ;)

K318 wydają się kuszące. O ile się nie mylę to obecny pchełkowy top... fajnie było by go zestawić ze "starym mistrzem" K319 które uważam za pchełkowo niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuję pierwszy post.

 

Ale tak, mamy tylko po jednej sztuce modelu i są to już sztuki wcześniej testowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie głos na K350, wyglądają bardzo ciekawie, a jedyne doki od AKG, których słuchałem, to K370 - podobały mi się. Mam do czego porównać i mogę zrobić ładne zdjęcia... ^_^

P2048963.jpg

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up heh ja tez preferuje czytanie :P

 

Najbardziej podoba mi się klasyczny wygląd AKG K311 :)

 

Ale bedą chyba wybierani jednak:

 

"Testerzy będą wybrani przez ekipę MP3store

wśród osób, które wezmą udział w ankiecie, wskazując model który chcą przetestować."

Edytowane przez DeXe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge porównać do Audeo pfe 012 ale na normalnych szarych i czarnych filtrach no i do denonów d2000 (co nie ma sensu). Ewentualnie mam ep-630 i a-jays three (które jakoś mi nie podchodzą). Ale odrazu mówie nie pisałem jeszcze żadnych recenzji więc nie mam jakiegoś super doświadczenia itp :) ale moge się postarać

Edytowane przez Endemit2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil92 widze, że masz jakiś problem, to chyba indywidualna sprawa każdego z czym planuje sobie to porównać, i nie powinneś ingerować, ani obrażać osób które poprostu, są ciekawe jak ich sprzęt wypadnie w porównaniu z innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil92 widze, że masz jakiś problem, to chyba indywidualna sprawa każdego z czym planuje sobie to porównać, i nie powinneś ingerować, ani obrażać osób które poprostu, są ciekawe jak ich sprzęt wypadnie w porównaniu z innym.

 

Ale nie musisz się tym chwalić na forum, jak i reszta.. Wybiorą Cię to sobie porównasz i napiszesz recenzję, a pisanie o tym w tym temacie co ma dać? Że zwiększysz sobie tym samym szanse? Wątpię.

 

Mam do czego porównać i mogę zrobić ładne zdjęcia... ^_^

Jeśli ma to znaczenie przy wyborze recenzentów mam pod ręką referencyjny model AKG- K701, z którym mogę zrobić porównanie.

Ja moge porównać do Audeo pfe 012 ale na normalnych szarych i czarnych filtrach no i do denonów d2000 (co nie ma sensu). Ewentualnie mam ep-630 i a-jays three (które jakoś mi nie podchodzą). Ale odrazu mówie nie pisałem jeszcze żadnych recenzji więc nie mam jakiegoś super doświadczenia itp :) ale moge się postarać

Może raz w życiu w jakimś losowaniu uda mi się wygrać. Będę miał porównanie z moimi Denonami AH-C751

 

Ile można?! To w końcu losowanie czy listy do Św. Mikołaja?

Edytowane przez devil92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cię ale przyznam szczerze, że zawsze jak mam kupić albo dostać nowe słuchaki to jestem bardzo podekscytowany. I nie rozumiem twojego ,,obużenia" że na forum o przenośnym sprzęcie audio ludzie piszą z czym porównają sobie nowe słuchaki, gdzie to mają robić? Może wyjaśnisz mi o co chodzi bo z grubsza nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności