Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne (małe) bądź dokanałowe do SanDisk Sansa Clip+ za 200


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jakiś czas temu zepsuły się moje Fischer Audio Eterna v2 (btw. naprawdę genialne słuchawki - polecam!). W związku z tym potrzebuję nowych. Tutaj właśnie pojawia się dylemat: kupić jeszcze raz Eterny? Nie dbałem o nie zbytnio (czyt. nosiłem je w plecaku bez pokrowca) - prawdopodobnie dlatego się spieprzyły (zabijcie mnie za moją głupotę :P). Jeżeli nie eterny, to jakie? Myślałem o takich małych, zamkniętych słuchawkach nausznych (mają one jakąś nazwę specjalną?), jednak boję się o izolację szumów no i o wygodę - bardzo zależy mi na tych dwóch rzeczach. Jeżeli chodzi o budżet, to mam do wydania jakieś 200 zł - jestem w stanie wydać więcej, ale nie widzę powodu. ;) Mój odtwarzacz to SanDisk Sansa Clip+ (oprogramowanie Rockbox, jeżeli ma to znaczenie) - pliki oczywiście we flac, gdzieniegdzie w mp3 320/vbr. Muzykę jaką będę słuchał - bardzo różnorodna: głównie metal i ambient, poza tym czasem trochę lżejszego rocka, różnorakich soundtracków czy muzyki klasycznej. W każdym razie lubię bass :D (i dlatego ceniłem sobie Fischery). Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzisz, żeby dobrze skoordynować wygodę, izolację szumów i potężny bass trzeba tak na serio wydać nawet trochę więcej niż 200 zł. Ale i w tych granicach można coś ugrać. Jeśli chcesz nie przekraczać 200 zł zastanów się nad Koss Sporta Pro - wśród moich znajomych mają opinię bardzo wygodnych, przez ten specyficzny pałąk. Jeśli możesz trochę przekroczyć te magiczne dwie stówki to z kolei ja bym polecam Brainwavz HM3. Są przede wszystkim wygodne, potem dobrze izolują i bass też jest bardzo przyzwoity. Też mam gusty muzyczne raczej różnorodne i przyznam, że bass w BW się sprawdza. Do przemyślenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności