Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do Ipoda.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję słuchawek dokanałowych do mojego Ipoda (5 generacja). Muzyki słucham różnej, nie gustuje w żadnym gatunku; słucham dosłownie wszystkiego.

Cała moja muzyka jest w formacie FLAC, i w takim odtwarzana bezpośrednio z ipoda.

Na słuchawki chciał bym wydać około £50-70. Najchętniej zamówił bym ze sklepu Amazon ale to nie jest wymóg. A teraz konkrety, czego szukam:

 

-Słuchawki do iPod 5th

-Z przyklejonego tematu wynika że szukam słuchawek neutralnych, ale jak by były delikatnie ciepłe to bym się nie obraził (funowe?). Ogólnie nie chciał bym gubić żadnego pasma

-Dźwięk ma nie męczyć ucha, a być przyjemny.

 

Dla punktu odniesienia podam że na co dzień w domu słucham zestawu Asus Xonar Essence ST (na stockowych opampach góra delikatnie kuje w uszy więc obecnie testuje inne) + HD558 który moim zdaniem świetnie się sprawdza.

Obecnie do mojego ipoda używam słuchawek philipsa she9501 (najlepsze jakie znalazłem na strychu :) ). Tragedii nie ma ale szału też nie robi.

 

Zastanawiałem się nad AKG K370, ale na innym forum dostałem taką podpowiedź:

Te słuchawki mają niemiłosiernie natarczywą, suchą i metaliczną górę. Z iPodem po 20 min będzie to robiło sieczkę z mózgu niczym świder wiertniczy.

Trochę mnie to odstraszyło.

 

Co byście mi polecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności