Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odlewy-stopery (jak do dokanałówek)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja robiłem customy to ACS nie było w polsce :] A to jest tak ze takie firmy jak ACS czy SE a w stanach np JH czy Westone mają nawiązaną współpracę z konkretnymi firmami. W USA możesz u audiologa kupić sobie ES5 czy JH13 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak poznasz ceny w audioli to tez daj znac

 

Napisałem do punktu audiola.pl w Poznaniu ws. zrobienia nakładek na Audeo 012.

Oczywiście możliwe jest wykonanie wycisków u nas, jednak najpierw musielibyśmy zobaczyć słuchawki, gdyż możemy mieć problem żeby takie nakładki wykonać. Chodzi o sposób mocowania słuchawek przede wszystkim. Koszt takich nakładek sylikonowych wynosi 120zł netto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dawać. Ja się też piszę. Tylko każdy pewnie ma inne słuchawki i pewnie musieliby dopasować do kilku modeli co najmniej.

Nie widzę większego problemu, chyba

 

no ok, ale dlaczego roznica w cenie az taka? SE robi za 280, enklawy (lol) za 400, a tu za 120? (tak, szukam dziury w calym, ale wolalbym jednak miec pewnosc, ze wszystko bedzie ok).

dobre pytanie, prawdopodobnie kwestia odpowiedniego dopasowania dźwięku. Tzn. np ACS wypracowało swoje wkładki z Etymotic - tak by Ety brzmiały właśnie na tych wkładkach najlepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zrobi, to proszę o opinię i tak dalej - na razie i tak ledwo wyskrobałem na Karmę, więc te nakładki muszą poczekać. Prosiłbym o całkowitą cenę, jakość wykonania, czy jakoś wpływa na dźwięk i tak dalej :)

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie napisalem juz do nich maila (bo Twoj to troche outdated jest) i jak ogarniaja phonaki to zamawiam z SE :)

 

edit: ok, dostalem odpowiedz..... ze raczej sie nie uda, ale mozna probowac.. teraz tylko czy jest sens ladowac kase w wyciski i wysylac .... a termin oczekiwania to ok. miesiaca - cholera, i co teraz zrobic ;s

Edytowane przez zawish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie napisalem juz do nich maila (bo Twoj to troche outdated jest) i jak ogarniaja phonaki to zamawiam z SE :)

Nie sądzę by Grzegorz odpisał w tym tygodniu, bo musiał pilnie wrócić do Lublina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odkopię. Ktoś ostatecznie zamówił i otrzymał wkładki od Audioli? Mam do nich rzut beretem i korci mnie przy tej cenie zrobienie nakładek do Ety. Na swojej stronie wprost oferują taką usługę, więc na logikę nie powinna to być dla nich nowość, którą z braku doświadczenia spartolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopię temat. Jeśli ktoś jest zainteresowany. W związku z tym, że mam możliwość wykonywania takich wkładek pod dowolne słuchawki jak ktoś chce to przy zamówieniu powyżej 6 kompletów mogę dać cenę zbliżoną do Audioli + wysyłka oczywiście.

Odnośnie jakiejś listy czy innych pytań będę prosił o kontynuowanie wątku w subforum Custom Art http://forum.mp3store.pl/forum/386-custom-art/

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności