Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nausze do Z5


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

poszukuje przenośnych słuchawek nausznych. Słuchaweczki będą grały z Samsungiem Z5. Słuchane będą: audiobooki i czasami muzyka.

 

 

Hipokryzja jak się patrzy :(.

 

 

Wymagania:

-Elegancki wygląd (czarny ładny plastik i chromowane wstawki, czy coś w tym klimacie)

-Znana marka

-Solidność

-Jako-takie granie

-Kabel nie krótszy niż 1m

-Mogą być zamknięte

-Najlepiej jakby miały pady, a nie takie gąbki jak KPP czy px100

-Najchętniej kupiłbym używki

 

Ideałem byłyby Es7, ale musiałbym nie jeść przez miesiąc, żeby móc sobie na nie pozwolić ;).

 

Budżet ~100zł, jeżeli naprawdę będzie warto to jestem skory dać do 170zł.

 

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akg jest raczej poza moim zasięgiem niestety. Wm55 nie podeszły mi jakoś, najprawdopodobniej wezmę sj33. Może zapoluje na sj55, może mają lepsze bebechy, a do tego chromowany pasek na muszlach :E.

Wiadomo coś nt. JVC Ha-S360 i pioneerów SE-MJ21 i 31 i 51? Czy od razu omijać szerokim łukiem? :P

 

 

 

Mnie chyba naprawdę dużo ominęło.

Ostatnim razem jak przeglądałem takie strony jak skąpiec czy ceneo, a nawet allegro(!). To w przedziale cenowym 70-200zł królowały Philipsy, Panasoniki czy marki podobnego pokroju. Teraz jest prawie tylko chiński syf.

 

[edit]

 

Jest gorzej niż myślałem...

 

[edit2]

 

Może soniaki zx300?

Edytowane przez BratBot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem Z5, ale z opinii wydaje mi się, że te słuchawki powinny pasować. Są ładne, eleganckie, grają przyzwoicie, sa dobrze wykonane. Konstrukcja pół-otwarta, czyli trochę tłumią, łątwo napędzalne, a brzmienie ogólnie przyjemne, trochę ciepłe, bez szalejącego basu i kłujących wysokich. Brzmi jak rewelacja ? Ale pamiętaj, że to tylko słuchawki za ~100zł. No, a mowa o philipsach shp6000 ;)

 

ca6bf3fe_philips-shp6000_ipgh3w1024984.jpeg

Edytowane przez wrq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one też nie wygladają plastikowo... takie zdjęcie. Niestety nie znalazłem w pospiechu żadnego ładniejszego, rzeczywistego. Mozna ich posluchac w roznych MM, Saturnach, poszukaj. I wcale nie są tak duze jak shp2000, serio ! a kabel... nic nie poradzę. Można skrócić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem Z5, ale z opinii wydaje mi się, że te słuchawki powinny pasować. Są ładne, eleganckie, grają przyzwoicie, sa dobrze wykonane. Konstrukcja pół-otwarta, czyli trochę tłumią, łątwo napędzalne, a brzmienie ogólnie przyjemne, trochę ciepłe, bez szalejącego basu i kłujących wysokich. Brzmi jak rewelacja ? Ale pamiętaj, że to tylko słuchawki za ~100zł. No, a mowa o philipsach shp6000 ;)

 

ca6bf3fe_philips-shp6000_ipgh3w1024984.jpeg

Ja bym w SHP8000 celował. Wyjdą za najwyżej 150zł a IMHO są sporo mniej zamulone i wygodniejsze (z tego co pamiętam większe muszle). No i mają kabel na bank 1,5m... czy tam 1,2m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są zamulone, ale mają prze-ogromny bas ktorego nie wiadomo czym kontrolować, bez eq IMO ani rusz, kłujące wysokie i brak ciepła na średnicy :) Bardzo specyficzne, uśmiechnięte, choć ostatnio popularne granie.

 

Na chłodnych źródłach shp6000 nie są zamulone.

 

Zresztą najlepiej będzie jak autor się przejdzie i sam zobaczy.

 

 

Aha, shp8000 są oczywiscie większe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek będę w Lublinie, ale ostatnio było tam coś koło 20 par słuchawek. Wszystko zapakowane i nie ma możliwości słuchania.

 

Wg. specyfikacji technicznej sj31 to to samo co 51. Różnią się tylko obudową.

Wręcz samymi "kapslami" się różnią, wszystko inne jest wymienne...

Sj21 są na papierze wyraźnie słabsze, a 31 i 51 identyczne.

 

...

 

[edit]

 

Czarna rozpacz mnie ogarnia.

Edytowane przez BratBot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzuć Pionki Sj21, 31. Też byłem na nie napalony dopóki ich nie posłuchałem. Średnica nosowa spowodowana wyraźną wyrwą w paśmie. Bas po prostu słaby jakościowo, mały impakt, słabe zejście. Pałąk fatalny.

 

Rozejrzyj się lepiej za AKG K518. Używki chodzą po 130/40 zł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności