Jump to content

Recommended Posts

• 3 weeks later...

jest ktoś w stanie przyrównać brzmienie HM3 do K420? Chodzi mi raczej o sam typ grania, ciepełko i ewentualnie przestrzeń. scena mnie tak nie interesuje. szukam czegoś portable i te akg brzmią dla mnie idealnie z clipem. gdyby nie fakt, że nie są zamknięte, to już dawno bym je miał u siebie. jak się mają do nich te BW?

Edited by Blay

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Andziaszek
      Witam witam Dzień Dobry!

Jakiś czas już szperam w internecie, czytam, oglądam i szukam produktu, produktów albo informacji odnośnie słuchawek planarnych. 
      Chciałbym poszerzyć pasję o kolejną parę słuchawek i stwierdziłem że fajnie będzie mieć coś nowego, coś czego jeszcze nie miałem w rękach czyli przetworniki magnetostatyczne.

Pomyślałem że najlepszą opcją (przez brak toru) będą słuchawki po bluetooth(Audeze Mobius, Hifiman Deva) bo to słuchawki all in one.
      Więc na liście do odsłuchów mam te dwa modele wyżej wymienione:
      - Audeze Mobius
      - Hifiman Deva

1 - Macie może jakieś opinie o wyżej wymienionych?
      2 - Może jakieś inne propozycje?
      3 - Czy jest sens pchać się w planary?
      (i tak wiem że te słuchawki są skrajnie odmienne od siebie dlatego bez odsłuchów raczej decyzji nie podejmę a z charakterystyki obie pary mi odpowiadają i jedne naturalne i drugie uniwersalne).
      4 - A może większym sensem byłoby kupienie przewodowych + dac/amp?
      5 - A może zostać przy dynamicznych?(jeśli tak to może jakieś propozycje?).

- Jeśli chodzi o budżet to niech górną granicą będzie 2000zł
      - Typ słuchawek to na pewno wokółuszne i zawsze miałem zamknięte ale może wybór padnie na otwarte? raczej użytkowane będą tylko w domu.
      - Muzyka najprzeróżniejsza, głównie elektronika i klubowe odmiany, utwory operowe, muzyka klasyczna, nagrania z filharmonii, pop, stare disco.

Mam nadzieję, że uda nam sie coś znaleźć
      A jeśli nie to i tak dziękuję że komuś się chciało dotrzeć na koniec mojej wypowiedzi  
      Zapraszam do dyskusji a jednocześnie życzę udanego dnia 😃
    • By ilov3
      Ładowarka BlitzWolf BW-S1 - posiada lekkie zarysowania, w pełni sprawna - 5 portów USB
      Cena: 40 zł

KZ ZS5 v1 - pełen zestaw (szare) (https://audiobudget.com/product/KZ/ZS5) + kabel KZ 8 core, słuchawki posiadają niewielkie ślady użytkowania
      Cena: 110 zł

s.m.s.l sap 2 (Pro) + FX-AUDIO DAC FX01 - w pełni sprawne combo, bez żadnych wad technicznych, drobne ryski. 
      W zestawie:
      - kabel 2x RCA - 2x RCA
      - zasilacz 24V 1A
      - USB Type B
      Cena: 370 zł

Brainwavz - Etui L - stan idealny
      Cena: 50zł

Ceny do negocjacji!
      Zdjęcia prześlę jeśli ktoś będzie miał takie życzenie 
      Do każdej ceny należy doliczyć koszt przesyłki.
    • By Inszy
      Audictus ze swoimi słuchawkami gościł na naszych łamach już wielokrotnie, każdorazowo oferując bardzo wysoki stosunek jakości do ceny. Jako że na rynku od pewnego czasu dostępny jest nowy model bezprzewodowy, to skorzystaliśmy z okazji, by sprawdzić jego możliwości.

A te wydają się o tyle ciekawe, że wyceniony na 299 złotych model Conqueror, o którym dziś będzie mowa, nie tylko jest dużą, wokółuszną konstrukcją, gdzie dotychczas producent celował w mniejsze rozmiary, ale również posiada on aktywną redukcję szumów (ANC), co w tym budżecie ciągle jest bardzo rzadko spotykanym usprawnieniem. Jak jednak całość wypada w praktyce?

Po odpowiedź zapraszam pod poniższy link 🙂
      https://kropka.audio/test/sluchawki/audictus-conqueror-recenzja/

• By BizoNx654
      Witam!

Mam problem z doborem słuchawek, muszą być z MediaExpert niestety, ponieważ używałem PIONEER SE-QL2TB i oddaje je już 2 raz na gwarancję, chcę dopłacić i kupić coś porządnego, jakość dźwięku mnie bardzo zadowalał jeśli chodzi o te Pioneery, tak naprawdę gdyby nie kabel który jest średniej jakości to znów bym je wziął do siebie.
      Oczekuję dobrej jakości dźwięku, mocnego basu i generalnie wyciszenia. 
      Byłbym bardzo wdzięczny jeśli polecili byście coś z tego sklepu, nie zwrócą mi kasy tylko muszę wymienić na inne tak działa ten sklep niestety.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy