Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Naprawa, rekabling słuchawek i inne DIY - lista osób


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam że reszta postów jako zbędna będzie nie ważna, i najszybciej w końcowej postaci będzie usunięta.

Linki do komentarzy i galerii i co tam chcecie powinny być umieszczone w opisie "O Mnie", to nie mi tylko ludziom którzy chcą coś dać do zrobienia UTRUDNIACIE sprawę. Za przykład zobaczcie np. mój profil retter.

Pierwszy post ma być jak najbardziej przejrzysty, dlatego nie wstawiam innych linków niż do profilu.

 

Osoby które chcą być dodane/zmienione/usunięte proszę o raportowanie na pierwszym poście albo PM do moda zamiast wpisywać się tutaj. /// 4ndr3

Edytowane przez retter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

"Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

1. Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.

2. Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.

3. Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy."

 

Pasuje jak ulał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo np ja sie niedawno dogadalem co do rejackingu px100, podalem adres, nr konta i wgl.... W sobote powiedzial, ze w pon wysle, po tygodniu napisal, ze byl zapracowany i nie dal rady. Teraz brak kontaktu :P

 

//tapnięte z x8

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spam :). Tak samo nie lubię np. gdy ktoś pisze mi maila z czymś, co wygląda na bezpośredni przeklep jakiegoś tematu z forum, nawet nie zadając sobie przy tym trudu na zmianę zwrotów osobowych na poprawne, jakąkolwiek sensowną interpunkcję czy ortografię. Może wydać się to dziwne, ale poczytuję to jako ogólnie pojęty brak szacunku do odbiorcy (pomijając już fakt, że nie pomagam via PW, mail, telefon, radio, telewizję, łańcuszki szczęścia, ciasteczka z wróżbą, gołębie pocztowe, nekrologi itp.).

 

Mam u siebie tak samo, standardowe procedury :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu ktoś napisał do wszystkich żeby zobaczyć gdzie najtaniej itd. :P
Dokładnie. I dlatego na takie maile nawet nie odpisuję. Widać, że kolesia interesuje tylko cena, więc tak czy siak wybierze ofertę najtańszą i zarazem gorszą jakościowo od mojej.

Swoją drogą lepiej zabezpieczyć maila w miejscach publicznych przed harvesterami zmieniając małpę na coś innego tak jak zrobił to np. FR
:) Edytowane przez FlameRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W sumie to śmieszna sprawa tyle osób korzysta z tej listy, poleca niektórzy mają z niej zyski a mało kto podziękuje lajkuje, darmo się należy wpis bo inni mają. A już wpisanie nowych to jakiś ŻART.

 

Obwieszczam też ze ja nie sprawuje tu władzy pisać do modów.

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

A już wpisanie nowych to jakiś ŻART.

Chyba nie rozumiem, w czym jest problem?

 

 

A umiesz czytać ze zrozumieniem jakie są założenia tego tematu ? W pierwszym poście wszystko co trzeba pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Cześć, poszukuje osób które zajmują się recablingiem słuchawek dokanałowych. Dokładnie chodzi o OSTRY KC06A. Jak ktoś podjąłby się tematu to proszę o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności