Jump to content
retter

Naprawa, rekabling słuchawek i inne DIY - lista osób

Recommended Posts

Przypominam że reszta postów jako zbędna będzie nie ważna, i najszybciej w końcowej postaci będzie usunięta.

Linki do komentarzy i galerii i co tam chcecie powinny być umieszczone w opisie "O Mnie", to nie mi tylko ludziom którzy chcą coś dać do zrobienia UTRUDNIACIE sprawę. Za przykład zobaczcie np. mój profil retter.

Pierwszy post ma być jak najbardziej przejrzysty, dlatego nie wstawiam innych linków niż do profilu.

Osoby które chcą być dodane/zmienione/usunięte proszę o raportowanie na pierwszym poście albo PM do moda zamiast wpisywać się tutaj. /// 4ndr3

Edited by retter
  • Like 1

Do osób z listy.

"do mkuropka, milosz, info, loget, jack.ing, chickenek69, works, serwis, ecabling, kieczkowskiraf."

Maile z takim nagłówkiem proponuję traktować jako spam. :D

Edited by FlameRunner
  • Like 1

"Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

1. Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.

2. Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.

3. Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy."

Pasuje jak ulał. :)

Bo np ja sie niedawno dogadalem co do rejackingu px100, podalem adres, nr konta i wgl.... W sobote powiedzial, ze w pon wysle, po tygodniu napisal, ze byl zapracowany i nie dal rady. Teraz brak kontaktu :P

//tapnięte z x8

Od razu spam, po prostu ktoś napisał do wszystkich żeby zobaczyć gdzie najtaniej itd. :P Swoją drogą lepiej zabezpieczyć maila w miejscach publicznych przed harvesterami zmieniając małpę na coś innego tak jak zrobił to np. FR

Spam :). Tak samo nie lubię np. gdy ktoś pisze mi maila z czymś, co wygląda na bezpośredni przeklep jakiegoś tematu z forum, nawet nie zadając sobie przy tym trudu na zmianę zwrotów osobowych na poprawne, jakąkolwiek sensowną interpunkcję czy ortografię. Może wydać się to dziwne, ale poczytuję to jako ogólnie pojęty brak szacunku do odbiorcy (pomijając już fakt, że nie pomagam via PW, mail, telefon, radio, telewizję, łańcuszki szczęścia, ciasteczka z wróżbą, gołębie pocztowe, nekrologi itp.).

Mam u siebie tak samo, standardowe procedury :).

po prostu ktoś napisał do wszystkich żeby zobaczyć gdzie najtaniej itd. :P
Dokładnie. I dlatego na takie maile nawet nie odpisuję. Widać, że kolesia interesuje tylko cena, więc tak czy siak wybierze ofertę najtańszą i zarazem gorszą jakościowo od mojej.

Swoją drogą lepiej zabezpieczyć maila w miejscach publicznych przed harvesterami zmieniając małpę na coś innego tak jak zrobił to np. FR
:) Edited by FlameRunner

W sumie to śmieszna sprawa tyle osób korzysta z tej listy, poleca niektórzy mają z niej zyski a mało kto podziękuje lajkuje, darmo się należy wpis bo inni mają. A już wpisanie nowych to jakiś ŻART.

Obwieszczam też ze ja nie sprawuje tu władzy pisać do modów.

Edited by retter

A już wpisanie nowych to jakiś ŻART.

Chyba nie rozumiem, w czym jest problem?

A umiesz czytać ze zrozumieniem jakie są założenia tego tematu ? W pierwszym poście wszystko co trzeba pisze.

Cześć, poszukuje osób które zajmują się recablingiem słuchawek dokanałowych. Dokładnie chodzi o OSTRY KC06A. Jak ktoś podjąłby się tematu to proszę o informację.