Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Wymiana Senków na nowe - co kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z wyborem nowych słuchawek. Otóż obecnie posiadam w domu Sennheisery HD201, które podłączone są do komputera (Asus Xonar D1) oraz do xboxa 360. I teraz potrzebowałbym słuchawek które sprawdzą się do słuchania muzyki (Kylie Minogue, Nickelback, AC/DC, Nightwish) oraz jako słuchawki do grania na xboxie. Zauważyłem że słuchawki podłączone do konsoli grają ciszej niż podłączone do komputera więc pewnie do xboxa przydałby mi się tez jakiś prosty wzmacniacz słuchawkowy. Osobiście chciałbym wybrać coś z Sennheiserów bo te które mam brzmią całkiem dobrze, a miałem kiedyś AKG za 100zł i dźwięk z nich po prostu ranił moje uszy :) Co polecacie w takim przypadku?

 

EDIT: Gotówka jaką chcę przeznaczyć na słuchawki to przedział 300-400zł.

Edytowane przez Avaris86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham podobnej muzyki i też nieraz używam z xboxem, czy do filmów shure 750dj. Jak dla mnie sprawują się idealnie. Ze względu na porządny bas bardzo miło się na nich gra czy ogląda, są szczegółowe, co pozwala bardziej cieszyć się filmem niż w przypadku używania głośników z nie najwyższej półki. Nowe kupiłem za 400 z przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności