Jump to content

Report

• Similar Content

• By mrbudyn
      Czy może ktoś się wypowiedzieć jak gra Cowon Plenue D2 na układzie CL43131 ?
      Czy będzie grał podobnie jak układ CL4398 w Topping D30?
      Szukam grajka na układzie Cirrus Logic, a nie mam jak przetestować Plenue D2. Może są inne grajki na układzie Cirrus Logic ?
      Dzięki za wszelkie uwagi.

• By Lowca Androidow
      Witam
      Już tu kiedyś pisałem i otrzymałem pomoc, dotyczyła odtwarzacza Pioneer XDP-100R, nie powiem, działa i dźwięk jest prawie idealny jak dla mnie :), ale czegoś wciąż brakuje, po przesiadce z Cowona to nie jest to, piszę bo chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś Cowon pod linuxem lub pełnym androidem, tak aby był program udźwiękawiający, tak zwany czytnik ekranu, chodzi o to, aby mógł obsługiwać to ktoś taki jak ja, czyli niewidomy.,  Warunek to Cowon, czytnik ekranu oraz bluetooth, cena również jest istotna, najlepiej max 3000 zł
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • By spark13
      Coś więcej wiadomo na temat tego odtwarzacza? 

Gra lepiej w porównaniu do Sony nw-a45? 
    • By AdoeM
      Witajcie moi drodzy
      Poszukuje dokanałowek do słuchania muzyki jadąc komunikacja miejską.
      Do tego nachodzi zima więc fajnie jakby zakładając czapkę zimowa nie wciskaly się do kanału sluchowego i powodowały tym dyskomfort.
      Podejrzewam więc, że muszą być w miarę małe nie wystające kilku przetwornikowe KZ krowy :E
      Do tego pilot który współpracuje z tel z androidem 

Gatunki jakie słucham to głównie muzyka elektroniczna od dynamicznej po spokojną oraz rap. 
      Głównie zależy mi na dobrej scenie, basie oraz w miarę wyrównanym paśmie - nie chce żeby sybilanty mi kuly uszy a basy tlumily średnicę.
      Mówiąc wyrównane nie mam  na myśli liniowej charakterystyki częstotliwości bardziej coś jak monitory studyjne jednak z nutką funu 
      Raczej bardziej w jasna stronę brzmienia jednak z dobrze wystrojona Górą. 
      Ideałem moim dźwiękowym jeśli chodzi o nauszne zamknięte są Sennheiser HD 280 pro więc fajnie jakby to było coś podobnego brzmieniowo 
      Do tej pory znalazłem rha ma 750i i po opisach podejrzewam żeby mi podeszly dźwiękowo, jednak mają jedną wadę - przyciski głośności na pilocie nie działają w telefonie z androidem 😕
      Co mi się nie podoba bo takowy system posiadam w telefonie. 
      Jednak jak nie będzie innych alternatyw to chyba tylko one mi zostają 

Jednak Mam nadzieję że wynajdziecie coś dla mnie. 

Pozdrawiam

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy