Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

CS pytanie.


Crash Override

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam nowego Counter Strike : Global Offensive, jak dla mnie najlepsza odsłona ze wszystkich :) - i mówię to jako długoletni gracz CS 1.6.

no tak, setki achievementów, wybuchy, hałasy, wojna, kolejne poziomy, jest fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty4 moja ulubiona gra, mogę te same misje grać na okrągło.

W Battlefield 3 też się nieźle grało gdyby nie błędy w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mogłem jakoś wbić się w CS-a, wszyscy grali w to wokół, a ja wtedy zostawałem przy moich RPG :)

Z FPS-ów na dłużej zostałem przy CoDzie 4 (ta misja snajperska i przemarsz wojsk, gdy Ty leżysz i nie możesz nawet drgnąć - genialne) i QuakeLive wymienionych wyżej. Singlowo podobał mi się jeszcze Project: Snowblind, troszeczkę ocierał klimatem o mojego kochanego Deus Exa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja to singli nigdy nie ruszałem, od zawsze jak tylko gra, to multiplayer'a się klepało..

 

Ale i na dobre to wyszło. :) CS 1.6 nadal.. <3

 

 

Chociaż jak będę miał trochę wolnych funduszy, to ogarnę sobie GO, żeby popatrzeć jak się w to coś strzela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością stwierdzam że nowy CS:GO to jakaś porażka (tak patrząc z perspektywy czasu).

 

Kupiłem w preorderze, pograłem na samym początku i było całkiem fajnie (choć brakowało części broni)... mimo że to już prawie w ogóle nie ma klimatu CS-a (już Zero nie miał, ale to zupełnie inna sprawa).

 

Potem nie było czasu, a skill się sam nie wyrobi, więc nie umiejąc już robić czystych headshotów z całej długości mapy dla zabawy zacząłem grać w "wesołą nawalnkę" czyli TF2. Oczywiście jest to gra zupełnie innego typu (i tak też się trzeba do niej nastawiać) - darmowa z płatnymi czapkami i kluczami do skrzyneczek w których są czapki ;) generalnie jest to chyba ideał jeśli chodzi o "popykanie sobie bo akurat mam chwilę".

 

... pograłem (wciąż w sumie gram), po czym wróciłem do CS:GO i z przerażeniem stwierdziłem... żenie dość że CS:GO jest płatny to ma elementy freemium (skrzyneczki, klucze które trzeba kupić, płatne "przepustki" do nowych map, nowe-stare bronie)... WTF?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Rada jest jedna, zostań przy 1.6 wciąż są pełne serwery graczy i nie wydaję się by przestała być ta gra popularna. CS:GO miał połączyć scenę 1.6 i Source ale wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak - mam TF2 i codzienie gram tak czy owak (a pozostałych dwóch gier nie mam i raczej nie będę miał, mam inne wydatki niż gra na jeden wieczór, unless ktoś mnie przekona że warto ;) )

 

jak chcecie zagrać większą bandą (albo mieć mnie na steamie na zaś) to puśćcie PM-a i wymienimy się profilami steam, resztę można umówić na samym steamie albo popykać od okazji do okazji jak będzie widać że ktoś akurat gra :)

 

 

co jest, nikt nie chce zagrać? :(

 

 

 

 

tak z ciekawości - jak nikomu nie chce się w TF2 grać, to w CS1.6 czasem grywacie? ("urwanie głowy czyli forumowy zlot cs-owy"*) ;]

 

 

 

___

*) chyba nazwę tak wątek o cs-ie ;]

Edytowane przez KHRoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem hejtu na GO. Moim zdaniem jest to udana gierka, na pewno bardziej niż plastikowy Source, na którego też z początku był hejt a przed powstaniem CS:GO nawet jakaś nie najgorsza scena była, nie wiem jak teraz. Fakt faktem jest to wciąż stary dobry CS opierający się na umiejętnościach oraz zgraniu drużynowym. Ja grałem dużo w 1.6(546H na steamie + trochę nonsteam dawno temu) i jakoś nie miałem problemów z przejściem na GO, ba nawet mi się podoba. Beta mi nie przypadła do gustu, ale przy którejś promocji na Steamie kupiłem i nie żałuje. Zresztą nawet cena gry nie jest zła, klucz na allegro dostaniesz za 35 zł(i nie mówić mi że za te klucze banują bo mam tak kilka gier, + kupowałem GO koledze i jest spokój). Wiem że kiedyś zawodowi gracze nie byli chętni przejść do CS GO, z tego co teraz widzę jest w tej kwesti lepiej, pojawia się więcej lepszych/gorszych drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

killing floor ani Left 4 dead 2 nie są na jeden wieczór ;p

ja powiem tak - mam TF2 i codzienie gram tak czy owak (a pozostałych dwóch gier nie mam i raczej nie będę miał, mam inne wydatki niż gra na jeden wieczór, unless ktoś mnie przekona że warto ;) )

 

jak chcecie zagrać większą bandą (albo mieć mnie na steamie na zaś) to puśćcie PM-a i wymienimy się profilami steam, resztę można umówić na samym steamie albo popykać od okazji do okazji jak będzie widać że ktoś akurat gra :)

 

 

co jest, nikt nie chce zagrać? :(

 

 

 

 

tak z ciekawości - jak nikomu nie chce się w TF2 grać, to w CS1.6 czasem grywacie? ("urwanie głowy czyli forumowy zlot cs-owy"*) ;]

 

 

 

___

*) chyba nazwę tak wątek o cs-ie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

564H to przecież jest tyle co nic :D Nie hejtuje CS:GO, tylko że 1.6 to kawał historii, kilkanaście lat grania robi swoje. Obecnie gracze przechodzą na CS:GO tylko z tego powodu iż nie ma turniejów z odpowiednimi kwotami do wygrania, teamy e-games również wycofują się z 1.6. a i CS:GO ma trudno, więcej teraz LOL niż FPSów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

killing floor ani Left 4 dead 2 nie są na jeden wieczór ;p

 

nie twierdzę że gry są złe, tylko strzelanie do zombie za bardzo mnie nie interesuje a do "luźnego pykania" mam TF2 i CS-a - więc dla mnie (przynajmniej zanim by się okazało że wsiąkłem) było by to właśnie na jeden wieczór, o ile udało by się coś zorganizować (patrz: wyżej, jaka jest frekwencja ;) )

 

za to coraz bardziej interesuje mnie borderlands 2, gdzie poza pykaniem jest jakiś rozwój postaci... ciekawe ile czasu musiałbym w to wpompować O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem hejtu na GO. Moim zdaniem jest to udana gierka, na pewno bardziej niż plastikowy Source, na którego też z początku był hejt a przed powstaniem CS:GO nawet jakaś nie najgorsza scena była, nie wiem jak teraz. Fakt faktem jest to wciąż stary dobry CS opierający się na umiejętnościach oraz zgraniu drużynowym. Ja grałem dużo w 1.6(546H na steamie + trochę nonsteam dawno temu) i jakoś nie miałem problemów z przejściem na GO, ba nawet mi się podoba. Beta mi nie przypadła do gustu, ale przy którejś promocji na Steamie kupiłem i nie żałuje. Zresztą nawet cena gry nie jest zła, klucz na allegro dostaniesz za 35 zł(i nie mówić mi że za te klucze banują bo mam tak kilka gier, + kupowałem GO koledze i jest spokój). Wiem że kiedyś zawodowi gracze nie byli chętni przejść do CS GO, z tego co teraz widzę jest w tej kwesti lepiej, pojawia się więcej lepszych/gorszych drużyn.

 

Co raz więcej ludzi przechodzi na GO i to widać gołym okiem. Sieci serwerów właśnie przez to padają bo mało osób gra na publikach, bo po co ? Lepiej od razu zagrać jakiegoś mixa. Co do samych moich odczuć na temat GO, to jak dla mnie do bani jest celownik w GO, który nie pokazuje autentycznie gdzie się celuje i trzeba się trochę napocić, żeby kogoś na początku zabić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności