Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

CS pytanie.


Crash Override

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam ochotę popykać w jakąś strzelankę na multi najlepiej. Pomyślałem o CSie w którego BTW. nigdy nie grałem.

 

Jak to z nim jest?

 

Oryginalny kosztuje 20zł na allegro i jest to klucz na Steama.

 

A są też piraty.

 

Tutaj nie chodzi o dylemat - pirat nie pirat tylko o to,co jest lepsze.

 

Ma ktoś pojęcie? Gdzie są lepsze serwery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki CS (która wersja) - 1.6 czy Source. Chyba większą grywalność ma 1.6 (więcej oficjalnych serwerów - patrz Steam)), chociaż ja osobiście wolałem Source'a (lepsza grafika - jest na silniku HL2). No i oczywiście zawsze grałem lokalnie (sieć lokalna, więc piraty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz być rambo to kup Call of Duty. Jeśli taktycznie to Counter Strike lub Battlefield. Co do cs'a to mam steama i non steama i na non grają słabsi gracze i cheaterzy zaś na steamie grają lepsi gracze i nie ma cheaterów. popatrz też na Battlefielda Bat Company 2 lub Battlefielda 3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub kup w tzw Antologii w zestawie z CS:CZ. Osobiście nie polecam grania na pirackich serwerach ze względu na ilość osób grających na hackach, chociaż wydaje mi się, że na "non steam" łatwiej znaleźć ogarnięte osoby do gry. Nie polecam CS: Source, słaba grywalność, za dużo dzieciarni i małe wsparcie ceesowego community.

 

Jeżeli nigdy nie grałeś to polecam najpierw pograć z botami dzięki czemu zapoznasz się z mapami, bo w innym przypadku pierwszy kontakt z Counterem może być bolesny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję Source od 1.6, nie mogę po prostu przełknąć pikseli, gram na nonstemie, miałem kiedyś oryginalnego - na nonsteamie są zdecydowanie lepsi gracze, co do hacków...bywają osoby które je posiadają, ale na serwerze widać kto ich używa, więc szybko ich banują. Jeżeli zaczynasz z CS'em, to tak jak wyżej, na początku boty na easy, potem na normal, jak wyciągniesz ratio 70/10 (raz się mi udało 73/1 ;) ) to spokojnie będziesz zajmował miejsce na serwie od połowy wzwyż. Z broni wybieraj tylko: Pistolety - compact i desert, semi - mp5 i p90, karabiny - m4 i ak47, snajperka (skrót AWP) tylko jak masz wystarczająco kasy by Ci starczyło na nią i kamizelkę z hełmem. Kamizelka z hełmem to podstawa na serwerze, lepiej biegać z pistoletem i kamizelką niż z samym karabinem i skończyć rundę po 10 sekundach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam ochotę popykać w jakąś strzelankę na multi najlepiej.

 

Obok CS , jeszcze polecam darmowy Cube2:Sauerbraten http://sauerbraten.org/ .

 

Najlepiej wejść w tryb instagib team, mapa Venice (średnio 20-60 osób tłucze się nawzajem) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograj w darmowego Enemy Territory. Świetna gierka. Moim zdaniem dużo lepsza i ciekawsza od CSa. Q3 najwięcej grałem na lasery (nie pamiętam jak się nazywa, czyta się rejl) najbardziej wciągająca moim zdaniem forma grania w quake i niezła sieka przy okazji. Jak Ci się spodobają obie gry to możesz pograć Quake Wars co jest połączenie ET i Quaka na silniku unreala. W unreala nigdy nie grałem, ale też ponoć niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba lepiej pograć w kultowego Q3A który od dawna jest darmowy...

 

Nie tyle lepiej co inaczej. Dla mnie to najlepsza odmiana w ramach oldskullowego stylu.

 

Q3 najwięcej grałem na lasery (nie pamiętam jak się nazywa, czyta się rejl)

 

"Obozowicz" :P

Edytowane przez Kosmaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS, UT no i kultowa Fifa 2005 na weekend :)

porada nr 1 - na weekend to browar/wodka/kino/bilard, niewazne, gdzie, byle do ludzi wyjsc

porada nr 2 - cs source bardziej mi sie podobal od 1.6, dla mnie duzo grywalniejszy... ale to bylo dawno temu, dopoki nie zabrali sie za jego unowoczesnienie. niewazne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam ochotę popykać w jakąś strzelankę na multi najlepiej.

 

Obok CS , jeszcze polecam darmowy Cube2:Sauerbraten http://sauerbraten.org/ .

 

Najlepiej wejść w tryb instagib team, mapa Venice (średnio 20-60 osób tłucze się nawzajem) .

 

Ehh... piękna napieprzanka.

A propos Q3 - przez FF można połupać w Quake Live http://www.quakelive.com/ (jakby ktoś nie wiedział ^_^ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

A może darmowe Team Fortress2 ? Kreskówkowa grafika przez długi czas odpychała mnie od tej gry jednak gdy już się przełamałem zakochałem się w tej strzelance bez reszty.9 pełniących różne role postaci , od groma i ciut ciut trybów gry ,sporo map (jednak mniej niż w cs 1.6),dynamiczna ale nie bezmyślna rozgrywka no i jest to gra darmowa .Co prawda są w niej mikropłatności jednak z pewnością nie jest to gra " pay to win" , jedyne co dają mikropłatności to elementy "dekoracyjne" ; czapki ,przebrania itp. Broń i itemy wpływające na rozgrywkę da się bez większych problemów zdobyć bez płacenia .Ostatnią i dla mnie jedną z największych zalet tf2 jest fakt żę gra ta nie jest w takim stopniu zdominowana przez dzieci jak np cs 1.6 niezmiernie rzadko trafia się na server na którym ktoś nadużywa mikrofonu , wyzywa graczy czy zachowuje się delikatnie mówiąc "niekulturalnie " ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności