Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dokąd zmierza to forum


Rekomendowane odpowiedzi

Ale zobaczcie jak takie kontrowersyjny metody pobudzają od razu wypowiedzi wielu osób, które do tej pory się nie wypowiadały. Ciekawe czemu tylko nikt sie nie wypowiadał kiedy było dobrze żeby zapobiegac a nie leczyc, tylko teraz kiedy w jakimś stopniu sytuacja stała się głupia ale do okiełznania. Jeżeli ktoś nie zrozumiał poprzedniego tematu i celu jego założenia jest mi przykro z tego powodu.

 

Podsumowac to mogę jedynie tym ze czytajac wypowiedzi niektorych osob nawet Dalajlama straciłby sens bycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumasz co @fallow napisał. Moderator jest przede wszystkim użytkownikiem i tak obowiązują go takie same zasady postępowania jak użytkownika (ba, od niego wymaga się więcej).

 

Doskonale to zrozumiałem. Jednocześnie: jest zwykłym użytkownikiem <---> od niego wymaga się więcej ==> nie jest zwykłym użytkownikiem, bo wymagacie od niego więcej. ;)

 

Uważam, że cała ta szopka powinna zostać wygaszona w zarodku, kto miał się pożegnać, ten się pożegnał i tyle.

 

Tymczasem Ty @Syler zamiast robić to, co do Ciebie należy - tj. wygaszać spory niemające jakiekolwiek związku z tematyką forum, ucinać wszelkie wycieczki personalne w zarodku, doprowadziłeś jedynie do eskalacji - niepierwszego na forum, ale jak zwykle totalnie bez sensu - konfliktu.

 

Jak najprawdziwsza prawda ;) Mój błąd. Chciałem tylko delikatnie wspomnieć o tym, że do tanga trzeba dwojga i bez pomocy pewnych użytkowników nie byłbym wstanie tego sam zrobić.

 

To nie jest brazylijska telenowela, a od Ciebie - jako moderatora - wymaga się zachowania dystansu i niewdawania się w personalne utarczki (Ty natomiast to jeszcze rozdmuchałeś)

 

Fakt, nie zaprzeczam. Ubolewam nad tym co się stało. Dlatego swoje "pretensje" usunąłem. Jeśli ktoś je pamięta, to mimo mojego strasznego błędu chciałbym również bardzo delikatnie zauważyć, że moje wypowiedzi odnosiły się do działań tychże skonfliktowanych ze mną użytkowników, a nie do ich osoby.

 

Dla mnie to było dno i 5 metrów mułu i mam nadzieję, że wyciągniesz z tego właściwe wnioski.

 

Dla mnie również, wyjaśnienia i przeprosiny już złożyłem, mam nadzieje, że zostaną wybaczone mi moje zachowania podyktowane zaistniałymi we mnie emocjami. Wnioski wyciągnąłem i wprowadzam je w życie.

 

"Czasem z wygłaszaniem "konstruktywnej krytyki" trzeba się trochę wstrzymać i też jej trochę przyjąć" - proponuję, byś wbił sobie to do głowy i następnym razem do tego się zastosował.

 

Zamierzam :)

 

Proponuję również wypierdzielić te wszystkie niepotrzebne tematy i wrócić do przedmiotu forum.

 

Prośbę proszę kierować do Aallena, jak już nie chcę się tego tykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehhe Krecika czytam i czytam i tak sobie myślę,że Dawid Bratko miał wspólników;) no hard feeeelings;)

 

"Tygodnik "Wprost" ogłosił właśnie tegorocznych laureatów nagrody Kisiela. Wśród nominowanych znalazł się m.in. Dawid Bratko, czyli tzw. "król dopalaczy"

 

zawsze bylem nastawiony na wspolprace i kooperacje i kopulacje (ale z płcią przeciwną). jeśli chodzi o politykę poglądy są ważne, jeśli chodzi o kopulację poglądy mogą zejść na dalszy plan. jest to system priorytetow. co dzis jest wazne jutro moze byc juz mniej wazne.

Jeśli chodzi o dopalacze....zawsze kojarzyly mi się z turbo-doladnowaniem silnika spalinowego. ale temat o tyle istotny bo jednak mlodzi ludzie sa bardzo podatni na tego rodzaju specyfiki. a potem robi sie juz tylko pranie "mozgow" i mamy obywatela doskonalego.

 

ale wracajac do naszego forum - jedni mowia, zeby czegos nie eskalowac, inni, ze warto jest wyjasnic kazdy problem w szerokim gronie.

jesli sprawa dotyczy wszystkich (a wg mnie dotyczy) to pisanie przez PW jest niewystarczajace.

 

pewna teoria jest taka, ze jak gdzies bylo za duze upakowanie ludzi to przyszla sredniowieczna dzuma i wybila polowe populacji. pozostala polowa zabrala majatek zmarlych i tak powstal system feudalny. z niego wyrosl kapitalizm. kapitalizm zaczal wyzyskiwac robotnikow to powstal komunizm. w wyniku rewolucji komunizm zaczal sie szerzyc jak sredniowieczna dzuma. zmarlo wiele osob. pozostali zabrali ich majatek i wrocili do kapitalizmu.

ja widze, ze to jest bledne kolko :) pewne sprawy zawsze beda istniec i nie da rady sie ich wyeliminowac. oczywiscie uzylem wiele skrotow, historia jest bardziej skomplikowana i lubi sie powtarzac.

jeden odejdzie, kilku przyjdzie. ten podkopie jednego, potem podkopia i jego. takie przepychanki to ja juz tylko w wyrku rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu tylko nikt sie nie wypowiadał kiedy było dobrze żeby zapobiegac a nie leczyc

Daruj sobie człowieku...

Ja i Azahiel wypowiadaliśmy się na temat niemerytorycznych wypowiedzi od co najmniej roku. Wszystko trafiało w próżnię, a ostatecznie administracja nagrodziła jeszcze Sylera moderacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu tylko nikt sie nie wypowiadał kiedy było dobrze żeby zapobiegac a nie leczyc

Daruj sobie człowieku...

Ja i Azahiel wypowiadaliśmy się na temat niemerytorycznych wypowiedzi od co najmniej roku. Wszystko trafiało w próżnię, a ostatecznie administracja nagrodziła jeszcze Sylera moderacją.

 

 

Bardzo mi przykro, że popadłem z Tobą i Azahielem w konflikt. Szukanie guza to nie jest moje ulubione zajęcie. Prawda jak kij ma zawsze dwa końce, Ty i Azahiel macie najwięcej ze wszystkich raportów za wszczynanie konflików i nieodpowiednie, niekulturalne wypowiadanie się. Uważam MathU, że wnosisz w forum duży poziom wiedzy i twoje wypowiedzi są rzeczowe i nie raz przydatne. M. in. dlatego przymykałem oko na te raporty. Chciałbym by ta cała prawda dotarła do Ciebie, przebiła się przez uprzedzenia jakie żywisz do mnie. Ja do Ciebie osobiście nic nie mam, proszę jedynie jako inny użytkownik, o zwracanie uwagi na swój ton wypowiedzi, bo mnie samego jako użytkownika nieraz on razi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że ciekawie się zrobi na kolejnym meecie (meetcie??) - zamiast chlać jak kulturalni ludzie, jeszcze sobie po pysku dadzą :) jak na konferencji z Chisorą... ciekawości kto pozostanie Władymirem w tej całej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syler, Azahiel jest u mnie (cholera on jest tu zawsze) czyta to wszystko i raczej to nie wyglądało tak jak ty to opisałeś. Cytuję: "usunął moje posty, lub pozmieniał tak aby wyszło na jego, że ja to jestem ten zły a on ostatni sprawiedliwy, w sumie po tym co zostawił można stwierdzić jedno: Azahiel jes głupi i robi zadyme. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje prowadzi owszem należy ale jak juz wspomnialem my tutaj nie jestesmy od uczenia. Od tego sa rodzice. Jesli rodzice nie sa w stanie wychowac dziecka tak by mialo wlasne zdanie i nie poddawlo sie wszechobecnej modzie, i naciskom na różne rzeczy, to nie ma się co dziwic ze na forum przybywaja ludzie z ktorymi nie da sie przeprowadzic merytorycznej dyskusji.

Uściślijmy. Forum pod względem technicznym nie działa źle. Można się wypowiadac. Wiekszkosc rzeczy działa w granicach rozsądku porządnie. Wiadomo że na każdym forum będą jakieś elementy układanki nie działające tak jak powinny.

O co nam wszystkim się rozchodzi, Przede wszystkim zależy nam na wysokiej merytoryce pisanych informacji. Wiadomo że każdy oczekuje czegoś innego lecz jak wymóc na użytkownikach ową kulturę. Wydaje mi się że nasza obecna rozmowa tutaj jak i wielu dyskusji w tematach typu recenje, DIY etc. etc ce****a sie doś wysokim poziomem owej merytoryki. Negatywny obraz calosci tworzy cala reszta. Lecz jak ją wymóc, skoro ustalilismy ze to nie my jestesmy od wychowywania i chyba wiekszosc z nas nie uczy sie kultury będąc w wysokiej klasy restauracji tylko stara się wczesniej dowiedziec jakie tam panuja reguly, jak trzeba sie zachowac etc

 

MathU, tak wypowiadaliscie sie i co w zwiazku tym. Azahiel co innego ale twoje wypowiedzi takze powinny byc wiec wzorem dla innym a tutaj widac od razu negatywne emocje cytuje

"daruj sobie człowieku".

Przepraszam za porownanie ale z calym szacunkiem czy KhroN lub tez fallow wypowiedzieli sie tu w takim tonie ? Nie oni w tym wypadku daja świadectwo tak jak nalezy wypowiadac sie na .

U Ciebie ostatnio doslownie 70% wypowiedzi jest z lekka nutka poirytowania i agresji ale to trzeba kontrolowac, a nie wpadac do klubu i wyładowywac swoje emocje w sposob podobny przed walka Kliczko - Chisora

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu tylko nikt sie nie wypowiadał kiedy było dobrze żeby zapobiegac a nie leczyc

Daruj sobie człowieku...

Ja i Azahiel wypowiadaliśmy się na temat niemerytorycznych wypowiedzi od co najmniej roku. Wszystko trafiało w próżnię, a ostatecznie administracja nagrodziła jeszcze Sylera moderacją.

 

 

Bardzo mi przykro, że popadłem z Tobą i Azahielem w konflikt. Szukanie guza to nie jest moje ulubione zajęcie. Prawda jak kij ma zawsze dwa końce, Ty i Azahiel macie najwięcej ze wszystkich raportów za wszczynanie konflików i nieodpowiednie, niekulturalne wypowiadanie się. Uważam MathU, że wnosisz w forum duży poziom wiedzy i twoje wypowiedzi są rzeczowe i nie raz przydatne. M. in. dlatego przymykałem oko na te raporty. Chciałbym by ta cała prawda dotarła do Ciebie, przebiła się przez uprzedzenia jakie żywisz do mnie. Ja do Ciebie osobiście nic nie mam, proszę jedynie jako inny użytkownik, o zwracanie uwagi na swój ton wypowiedzi, bo mnie samego jako użytkownika nieraz on razi.

 

ostatni raport mam na moją osobą od 2010 roku. Więc, chyba coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do opinii pewnych użytkowników. To jest forum o audio na którym 95% społeczeństwa słucha przysłowiowej Lady Gagi. Problem pojawia się, wtedy gdy niektórzy traktują forum jako pismo święte i wszelkie błędy, herezje, różnice zdań - będą przez nich linczowane (zamiast poprawiane). Oczywiście odejście forumowego guru musi być odpowiednio okraszone, z pełnym ceremoniałem i niczym niezakłócone. Ktoś kto tego tak nie potraktuje jest skazany na wieczne potępienie. >>> WTF?!

 

Proponuje zacząć nową karierę na gruncie życia osobistego po za forum.

 

Jak ktoś ze statusem moderatora i prawie 2 tysiącami postów pisze wierutne bzdury nie mające niczego wspólnego z rzeczywistością to trzeba takie coś tępić bo poziom forum spadnie na dno. A upomniany jegomość powinien się zastanowić na drugi raz co pisze a nie wszczynać burdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syler sporo się wypowiedział na poprzedniej stronie tematu, nie łap mnie za słówka. Temat podany do niczego nie prowadzi. Zostawmy to jak jest, daliście Sylerowi drugą szansę, a to wszystko co się wokół niego działo było niejako przyczyną powstanie tego i innych wcześniejszych tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nigdy nie zostanie zamknięty, bo nawet jak się będą zmieniały twarze, to zawsze będzie komuś coś nie pasowało (słusznie lub nie), więc hasło "dokąd zmierza to forum" było aktualne przed burdą, jest teraz i będzie za pół roku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azahiel masz PW.

 

Jak ktoś ze statusem moderatora i prawie 2 tysiącami postów pisze wierutne bzdury nie mające niczego wspólnego z rzeczywistością to trzeba takie coś tępić bo poziom forum spadnie na dno. A upomniany jegomość powinien się zastanowić na drugi raz co pisze a nie wszczynać burdy.

 

Umówmy się tak. Kiedy będę pisał wierutne bzdury dostaje od Ciebie PW, przemyślę to co napisałem/ś i poprawię swoją wypowiedź. Mi również zależy, aby na forum były rzetelne i prawdziwe informacje.

 

Ogólnie rozmowa na temat bo jeśli poprawię się ja, to poprawi się również forum ;)

 

Odwołując się do wypowiedzi Aallena również uważam, że merytorycznie nie jest źle na forum. Po prostu rozmowy na forum przestały być przyjemne, co wpłynęło na całą ocenę funkcjonowania forum.

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co napisałem bo napisałem dużo z tego co pamietam. Fakt jest taki że mogłem pisac dużo rzeczy różnych ale nigdy nikogo nie zaszczułem w towarzystwie chociazby Sylera, Siekiery etc.

 

jeśli jest to odpowiedź do mojego postu, to odnosiło się to do Sylera ;]

 

jeśli nie, to zignoruj tą wiadomość ;]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część winy na pewno leży po mojej stronie, ale tak jak w linku który podałem w założonym przeze mnie temacie - nie ma "niewinnych".

 

Ale wiesz... właściwa postawa w takim momencie to przyznać wprost: "jako moderator zawaliłem, sorry, postaram się poprawić" i tyle.

 

... a nie stosować jakieś "asertywne wygrywanie konfliktów" i pisać coś w stylu "pewnie macie rację że coś zawaliłem, ale weźcie pod uwagę te gnidy, które wskazuję oto palcem, które są o wiele gorsze i bardziej plugawe niż ja, a w obliczu których nie jestem już taki zły, no nie?"...

 

Ciekawe czemu tylko nikt sie nie wypowiadał kiedy było dobrze żeby zapobiegac a nie leczyc, tylko teraz kiedy w jakimś stopniu sytuacja stała się głupia ale do okiełznania.

 

napisała osoba, do której należało ostatnie słowo w tej sprawie :)

 

gratuluję podejścia do rzeczywistości :)

Edytowane przez KHRoN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje się do tego, że nawaliłem i obiecuje poprawę :rolleyes:

 

Jeśli chodzi o konflikty to ja jestem za modelem wygrana/wygrana. Czyli obie strony odchodzą z twarzą i usatysfakcjonowane. Problem został rozwiązany, konflikt okazał się konstruktywny. Taki model jest jednak możliwy tylko przy dobrej woli obydwu stron. O tym również jest w podanym przeze mnie linku.

Edytowane przez Syler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumasz co @fallow napisał. Moderator jest przede wszystkim użytkownikiem i tak obowiązują go takie same zasady postępowania jak użytkownika (ba, od niego wymaga się więcej).

 

Doskonale to zrozumiałem. Jednocześnie: jest zwykłym użytkownikiem <---> od niego wymaga się więcej ==> nie jest zwykłym użytkownikiem, bo wymagacie od niego więcej. ;)

 

 

Dalej nie rozumiesz i nie widzisz co jest wytłuszczone. Jesteś przede wszystkim użytkownikiem i powinieneś stosować do siebie takie zasady, jakich wymagasz od innych. A że jesteś moderatorem to z oczywistych względów wymaga się od Ciebie więcej (np. tego by nie dochodziło z Twojej przyczyny do takich przepychanek jakie miały miejsce).

 

Z mojej strony tyle. I tak już za dużo gadania na ten temat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Syler

 

Po pierwsze - teraz to sobie możesz. Teraz jest po ptakach i zupełnie nie wykazujesz woli poprawy.

 

Po drugie - wciąż masz złe podejście... ale to już nie moja sprawa. Nie można z góry zakładać że całe życie to jedno wielkie pasmo sukcesów i zupełnie zapomnieć o słowie "porażka".

Edytowane przez KHRoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności