Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 400 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie poszukuje sluchawek nausznych do 400 zł. Zależy mi na tym by byly one półotwarte lub zamkniete.

 

Beda one dzialac m.in z laptopem, telefonem (Motorola Milestone) i jakas stara MP3 ktrórą w przyszłości wymienie na coś lepszego.

 

Będę w niej słuchał każdego rodzaju muzyki (oprócz heavy metalu i innych tego typu) bardziej się skłaniam raczej ku muzyce spokojnej.

 

Słuchałem już Grado SR80 i bardzo mi sie spodobały m.in za wygode i jakość dźwięku. Jedyne co mi przeszkadzało to to ze nie nadaja się za bardzo do sluchania w miejscach publicznych. Słuchałem także Monster Beat lecz "coś" mi w nich sie nie spodobało ale nie pamietam co to było :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Milestone, co do niej włożysz to gra podobnie, nie ma sensu wydawać tyle pieniędzy.Nie odczujesz różnicy szczególnie na laptopie ze zintegrowaną katą dźwiękową..Proponuje wybrać coś maksymalnie do 200zł.Pamiętam,że CAL!'E dobrze grały z moim milestone'm.Jedynie nie pamiętam czy dobrze tłumiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok masz racje na chwile obecna nie sa potrzebne mi sluchawki za taką cenę ale za 2 miesiące dostane prawdopodobnie jakiś lepszy odtwarzacz i wtedy takie słuchawki się przydadzą. Zresztą znając siebie będę szukał okazji a to zajmie z miesiąc lub więcej. Więc proszę tylko o radę jakie słuchawki sa bardzo dobre do 400 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności