Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

HIsoundaudio w Mp3store?


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

Strzelam, że około 300zł.

 

The major criticism I have of the AMP3-M is the ridiculous amount of seek time it requires between each track and the way time eats into the beginning of each track. Whenever a new track is selected, nearly two seconds will go by before the player slowly fades in the music of the track, preventing the listener from hearing the first second or so of music. No, this isn’t a crossfade function; it’s merely a faulty circuit design that needs to be redone, and needs to be redone yesterday.

 

Ciekawe czy poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny bym miał jutro wszystkie. Z odtwarzaczy dostaliśmy tylko Rocoo P.

 

Pomęczyłem tego RocooP. Jedyny szkopuł to że pokiepasili języki na grajku. ;) A poza tym, jest tip-top. Chyba sobie zacznę odkładać na swojego. :P

 

Gra bardziej w stylu Iriverów, albo na Zune HD (dawno nie słuchałem, mogę się mylić). Ale to takie pierwsze skojarzenia. :)

 

No i cały czas męczę Live. Zakochałem się chyba w tych pchełkach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft jest szybki jak w moim starym A826, czyli "zrobi to co chcesz zanim o tym pomyślisz". Me gusta. Zero zwiech. Nie restartował mi się jeszcze. Można się przyczepić ewentualnie do za dużych grafik w menu, przez co niektóre etykiety tekstowe nie mieszczą się w całości i muszą być przewijane. Dla mnie to detal.

 

Co do trzymania na jednym ładowaniu. Nie wiem, jeszcze mi się nie rozładował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze pytanie o fizjognomię RoccoP - czy nie jest za mocno cegiełkowaty jeśli chodzi o wymiary, ciężar oraz kanty mogące tworzyć dyskomfort w użytkowaniu?

No i jaka jakość materiałów jeśli chodzi o pierwsze wrażenie? Wszystko dobrze spasowane, a plastik nie zaczyna się rozpadać od intensywnego patrzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

81.85mm L x 50mm W x 20.65 @ 110g

 

Dla mnie jest idealnie. I podoba się fakt że jest właśnie cegiełkowaty. Przy aktualnych wymiarach pozwala to na pewnych chwyt. Ja nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio-V pewnie w momencie jak już będziemy mieli dostawy. Na razie sample które dostaliśmy będą rozesłane po Polsce do wstępnej oceny przez ekipę. Ja trzymam do końca tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Poznaniu będą jakieś sample ?

 

Edit. Podzielcie się wrażeniami. Jeśli Rocco-P grałby lepiej od s:flo2 czy innych grajków pokroju Zune HD, Toczka 4G etc., to sprzedaje cały swój sprzęt i biorę Studio-V w ciemno :D

Edytowane przez Troy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granie na poziomie ZuneHD w stylu iRiverowym (czyżby pewniak do Audeo?), sprawny soft, duża moc, slot na karty - ja tam już wiem, że chcę ;)

Ale jeszcze poczekam na AMP3, bo jeżeli będzie oferował podobny poziom za pół ceny, to szkoda przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest recenzja roCoo-p: http://www.head-fi.o...full-review/255

 

 

Frequency Response: 10Hz-21kHz

Sensitivity (dB): 105dB

Impedance: 32 ohms

Signal-to-Noise: 96dB

Memory capacity: 4G+expanding SD card slot.

Card Compatibility: MicroSD, HCSD

Battery capacity: 600Ma rechargeable Li-ion battery

Battery continually playing time: > 10hours (volume @ 3)

Proprietary Power Saving technology: EMA Techonology (Energy Management and Admeasurement Technology)

Compatible formats: MP3, WMA, WAV, FLAC, OGG, AAC

Screen: 1 inch OLED

Color available: Brushed black

UI Operation: Mechanical key button operation (one-hand and blind operation capability)

USB type: mini USB 2.0

Dimension: 81.85mm L x 50mm W x 20.65 (MM)

Weight:110G

Edytowane przez robertos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. "Battery capacity: 600Ma rechargeable Li-ion batteryBattery continually playing time: > 10hours (volume @ 3)".

Czemu do tak sporej cegiełki wsadzili tak małą baterię ? 10h podane przez producenta spadnie pwenie do 7 przy normalnym słuchaniu

a z kartą (co przy 4gb pojemności bedzie raczej niezbędne) pewnie jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy jest sens ładować do tego wzmacniacz skoro ma potężne bebechy?

Mam na myśli wzmak do s100 wraz z nim samym vs roCoo-p. Czy różnica będzie zauważalna na audeo. Pytam nie tak "z czapy", tylko dlatego, że mam okazję opylić s100. Kasa z jego sprzedaży + cena wzmaka = cena rocoo-p :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocoo to już raczej półka Hifiman, niż Irivera.

 

Jak rozumiem ze względu na to, że to egzemplarz jest tylko do testów odpada wgranie na niego softu od Studio V?

 

Wiesz mógł bym spróbować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności