Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Jakie słuchawki do muzyki TRANCE ( max 400-500 zł )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

szukam jak najlepszych słuchawek które by odzwierciedliły w 100% piękno muzyki Trance. Kumpel ma Sennheiser HD 380 PRO i jest bardzo zadowolony, co myślicie o nich, istnieją jakieś lepsze, kupować te Senki ? Interesują mnie słuchawki nauszne,dynamiczne,zamkniete z dobrym tłumieniem zewnętrznych dźwięków, oczywiście muszą być perfect pod muzykę Trance. Aktualnie miałbym je podłączone to telefonu ( Samsung Galaxy S ) oraz do pilota z głośników Logitech które są podłączone do PC z zintegrowaną kartą już troche przestarzała, no i jeszcze od czasu do czasu do laptopa... ?

Edytowane przez AvIataN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....które by odzwierciedliwy w 100% piękno muzyki Trance.

 

Czyli bas , przestrzeń , separacja :D

W sumie to patrząc na to czym zamierzasz je pędzić , polecam obczaić opcje = tańsze słuchawki + dac/amp usb (np. Fiio E10, zbiera dobre opinie) . Chodzi o to , że podłączanie takich HD 380 (masz obszerną reckę na forum) lub ATH-M50 , do integry mija się trochę z celem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze dopisać że w późniejszym czasie planowałbym właśnie kupno wzmacniacza słuchawkowego no i jakiejś w miarę dobrej karty muzycznej do kompa ( może ktoś będzie miał na sprzedaż jakąś dobrą,tanią ) . Ale chyba wolałbym kupic teraz lepsze słuchawki,a później dokupić wzmacniacz niż na odwrót...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam shure 750dj, słucham trance i jestem niezmiernie zadowolony. Nie wiem jakiego dźwięku oczekujesz, ja na nich słucham wszystkiego. Bas jest mega super, przestrzeni też nie brakuje, szczegółowe, co raczej sprawia przyjemność przy trance. Ogólnie wydaje mi się że lubię raczej neutralne granie, wydawało mi się że shure są w miarę neutralne z pobitym ale nie wchodzacym na inne pasma i nie subwooferowym basem i na prawdę lekko wycofana srednicą. Posiadam oprócz tego jeszcze 2 pary naturalnych słuchawek które grają całkowicie inaczej, więc już nie wiem co jest neutralne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shure 750dj

 

Shure 750dj dosyc ciekawie sie prezentuję, ale chyba jednak wolałbym wziasc Senki HD380 Pro bo je słyszałem a te Shure nie stety nie mam możliwości przesłuchania...

 

Może ktoś coś jeszcze polecić... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale przecież w granicach cenowych które podałeś masz nówki

http://www.agito.pl/sluchawki-sennheiser-hd380-363-418387.html?utm_source=ceneo.pl&utm_medium=Feed&utm_content=418387&utm_campaign=wszystkie

 

ewentualnie allegro (9mc gwarancji , 18 h do końca, narazie 250)

http://allegro.pl/sennheiser-hd380-pro-i2111424729.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho Senki to zły pomysł bo mają tylko najniższy bas, a górnego prawie wcale, schodzi nisko ale brak mu "wypełenienia" i do tego jeszcze cena w tym momencie troche szalona... Ath m50 były by lepszym pomysłem lub bayerdynamic , ew około 500 zł można wyrwać np coś z Ultrasone - 650 pro czy 750..- do transu jak znalazł. Ciężko o lepszy bas w tym przedziale cenowym a na przestrzeń i separacje nie powinieneś narzekać, no i łatwo będzie je napędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

HD380 Pro nie będą miały takiego basu co SHR750DJ. Kupiłem nie dawno shurki i jestem zadowolony, jeżeli jesteś bassheadem to kolejny punkt za shurkami. Wokale są czyste, troszeczkę schowane, średnica dobra, a niskie tony są rewelacyjne. Nie wiem jak wypada kwestia separacji i przestrzenności, Shurki brzmią trochę jak CALe. Wydaje mi się że przestrzenność może być lepsza w senkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności