Skocz do zawartości

E-papieros


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

Forumowicze. Zainteresowały mnie E-papierosy. Czy możecie mi polecić strony na których mógłbym się dowiedzieć co warto kupić, jak to działa, itp.? Z góry bardzo dziękuję :)

Może jedno pytanie. Znajdę coś konkretnego w kwocie około 150 zł?

 

Provog mozna kupic za 100zl jak na początek to bardzo fajny.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze. Zainteresowały mnie E-papierosy. Czy możecie mi polecić strony na których mógłbym się dowiedzieć co warto kupić, jak to działa, itp.? Z góry bardzo dziękuję :)

Może jedno pytanie. Znajdę coś konkretnego w kwocie około 150 zł?

Provog mozna kupic za 100zl jak na początek to bardzo fajny.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Rozumiem, że chodzi o model Ego? Generalnie szukam czegoś niedużego, coś co można wsadzić do kieszeni. Niektóre e-fajki jakie oglądałem na mieście miały długość spokojnie ponad 15cm, a to za dużo. Poczytam z czym to się je, wybiorę kilka modeli i mam nadzieję, że pomożecie mi podjąć decyzję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze. Zainteresowały mnie E-papierosy. Czy możecie mi polecić strony na których mógłbym się dowiedzieć co warto kupić, jak to działa, itp.? Z góry bardzo dziękuję :)

Może jedno pytanie. Znajdę coś konkretnego w kwocie około 150 zł?

Provog mozna kupic za 100zl jak na początek to bardzo fajny.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Rozumiem, że chodzi o model Ego? Generalnie szukam czegoś niedużego, coś co można wsadzić do kieszeni. Niektóre e-fajki jakie oglądałem na mieście miały długość spokojnie ponad 15cm, a to za dużo. Poczytam z czym to się je, wybiorę kilka modeli i mam nadzieję, że pomożecie mi podjąć decyzję :)

 

Provog Ego ale tylko wersja z Crystalem 2 ! Czasem można spotkać z 1 a tam nie da się grzałki wymienić (grzałki do Crystala 2 kosztują 9 zł a u mnie - wapuje 2-3 ml/dzień wytrzymują 2-3 tygodnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana knota w grzałce.

 

Poczytałem trochę o wymianie sznurka w grzałce i postanowiłem przeprowadzić taki eksperyment na zużytym elemencie grzewczym od mojego milda.

Sznurek już zamówiłem, ale dotrze dopiero po weekendzie, więc zdecydowałem się użyć czystego sznurka wędliniarskiego, który miałem pod ręką.

Nie jest to najlepszy wybór, gdyż nie przewodzi liquidu tak dobrze, jak na przykład sznurek z naturalnych materiałów typu bawełna, czy konopie. Ale na próbę może da się z tym coś zrobić, pomyślałem.

Na forach borykają się ze znalezieniem prostej metody na przewlekania knota pod drucikiem oporowym przez otworek w grzałce.

Rozwarstwiłem sznurek do odpowiedniej grubości i próbowałem usztywnić końcówkę odrobiną wikolu.

Poczekałem aż wyschnie, lecz to nie zdało egzaminu.

Kolejnym wyborem stała się blaszka do nawlekania igieł, taka z cienkim drucikiem. I, jak to mawiają w Chinach - Bingo!

Przewlekłem 3 cieńsze nitki uzyskane ze wspomnianego sznurka wędliniarskiego, przyciąłem do odpowiedniej długości i złożyłem clearomizer wraz z grzałką.

Po napełnieniu okazało się, iż dymi jak parowóz, bez żadnych zmian w smaku.

Pykam go już z godzinę i nie zauważyłem żadnych problemów innych, niż niewielki spadek w ilości dymu w porównaniu z oryginalną, nową grzałką.

Jeśli uda mi się użytkować taką grzałkę przez jakiś czas, to zaoszczędzę na nówkach.

Gdy właściwy sznurek już dojdzie przerobię kolejną grzałkę i porównam z tą prowizoryczną.

 

Może komuś przyda się opisany tutaj "cwancyk".

Pozdr.

Edytowane przez sunnyD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Okazuje się, że przy wymianie knota w grzałce sznurek do Clearomizera o grubości1mm, za pomocą "nawlekadła" do nici można przewlec bez rozszczepiania.

 

Tak dymi mój mały mod po wymianie sznurka w grzałce (2 sznurki grubości 1mm), przy chodzącym wiatraku sufitowym.

 

001.jpg

Edytowane przez sunnyD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja kupiłem teraz Volish Atom - grzałka za 9 zł przeżyła 4 tygodnie! Dolnogrzałkowiec :) 34 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już i tak się ogarnąłem, Volish Ego 3 + Crystal 2, Spinner 1300 mAh + Vivi Nova Slim, Evic+Kanger ProTank, Teraz leci do mnie gienek Q by MrJacek + Aga t2 ... A wcześniej ile tego było... jak nie słuchawki to e-fajki. Ciekawe co kolejne będzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcześniej ile tego było... jak nie słuchawki to e-fajki. Ciekawe co kolejne będzie..
Czas na Skydiving, nurkowanie glebinowe albo modelerstwo rakietowe :ph34r:

Ja kupiłem teraz Volish Atom - grzałka za 9 zł przeżyła 4 tygodnie! Dolnogrzałkowiec :) 34 zł
No to rzeczywiscie rekord. W moim Vivi mini cc grzalki wytrzymuja 6-8.... miesiecy ;)

Wysłane z... a kogo to obchodzi.

Edytowane przez LoCtoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volish ego 3 + crystal 2 świetne połączenie ;) Grzałka od 1,5 do 2 miesięcy przy około 0,8ml dziennie

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volish ego 3 + crystal 2 świetne połączenie ;) Grzałka od 1,5 do 2 miesięcy przy około 0,8ml dziennie

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

0,8 ml dziennie?! Ja bym tego paleniem nie nazwał :D U mnie 2,5 ml :D

 

Palę na Provog + Volish Atom (Provogi są awaryjne, na szczęście bez gadania dostałem nowe akku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się skuszę na akku Volisha z regulacją napięcia :) (tylko cholerstwo kosztuje tyle co 2 pary Maxell Retro DJ)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Volish, przepłacisz za wątpliwą markę "Volish" Polecam Spinnera 1300mAh za 99zł sama batka, regulowane napięcie. Gwint 510/Ego także nie musisz dokupywać ładowarki. Polecam do tego dokupić Vivi Nove Slim.

Edytowane przez haesor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volish ego 3 + crystal 2 świetne połączenie ;) Grzałka od 1,5 do 2 miesięcy przy około 0,8ml dziennie

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

0,8 ml dziennie?! Ja bym tego paleniem nie nazwał :D U mnie 2,5 ml :D

 

Palę na Provog + Volish Atom (Provogi są awaryjne, na szczęście bez gadania dostałem nowe akku)

To jest palenie ale nie nałogowe. Pale liquidy 15mg nikotyny wiec wystarcza mi poniżej 1ml dziennie.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Volish ego 3 + crystal 2 świetne połączenie ;) Grzałka od 1,5 do 2 miesięcy przy około 0,8ml dziennie

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

0,8 ml dziennie?! Ja bym tego paleniem nie nazwał :D U mnie 2,5 ml :D

 

Palę na Provog + Volish Atom (Provogi są awaryjne, na szczęście bez gadania dostałem nowe akku)

 

To jest palenie ale nie nałogowe. Pale liquidy 15mg nikotyny wiec wystarcza mi poniżej 1ml dziennie.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jak nie nałogowe to nie pal wcale. Po co się wciągać? Ja pale bo muszę...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym słyszał moja mamę masz 16 lat nie pij alkoholu

 

Wole to niż chmurze tanich nevad dymiacych koło mnie na każdej imprezie. Taka odskocznia fajniejsze od shishy.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakiego E-smroda polecilibyście do 200 zł? :) Najlepiej coś co dostanę np na stoiskach E-smoking World (mam tam znajomą i jak coś jest nie tak to od ręki wymienia).

 

Interesują mnie tylko smrody z clearomizerami :) Palę około 2 - 2,5 ml liquidu dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego E-smroda polecilibyście do 200 zł? :) Najlepiej coś co dostanę np na stoiskach E-smoking World (mam tam znajomą i jak coś jest nie tak to od ręki wymienia).

 

Interesują mnie tylko smrody z clearomizerami :) Palę około 2 - 2,5 ml liquidu dziennie.

Niestety nie pomoge Ci e-smrodow zadnych nie polecam. Po za tym jak masz znajoma to niech Ci poleci to co najmniej reklamuje.

 

Ja polecam sklep e-dym.pl

Tam za 99pln dostaniesz dobry zestaw z dobrymi clirami.

 

Sory, ale ja uzywam modow wiec z egonami mam problem ale wiele osob odemnie uzywa tycj egonow z e-dyma i wszystko z nimi jest ok.

 

Ja obecnie latam na tym

yby9e6aq.jpg

Edytowane przez djmarco83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego E-smroda polecilibyście do 200 zł? :) Najlepiej coś co dostanę np na stoiskach E-smoking World (mam tam znajomą i jak coś jest nie tak to od ręki wymienia).

 

Interesują mnie tylko smrody z clearomizerami :) Palę około 2 - 2,5 ml liquidu dziennie.

Niestety nie pomoge Ci e-smrodow zadnych nie polecam. Po za tym jak masz znajoma to niech Ci poleci to co najmniej reklamuje.

 

Ja polecam sklep e-dym.pl

Tam za 99pln dostaniesz dobry zestaw z dobrymi clirami.

 

Sory, ale ja uzywam modow wiec z egonami mam problem ale wiele osob odemnie uzywa tycj egonow z e-dyma i wszystko z nimi jest ok.

 

Ja obecnie latam na tym

yby9e6aq.jpg

Co to za bajera? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności