Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacze Legendy. Hall Of Fame albo coś takiego.


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

Widać że lista jest duża. I zebranie tych informacji trochę potrwa. Więc jeszcze raz apeluję o pomoc przy robieniu opisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to znaczy, że wyróżniają się jedynie T1G i T4G? :) T2G gra inaczej niż T1G, według wielu jest to lepsze brzmienie, a T3G z kolei lepiej gra od 2G - porównywałem oba grajki łeb w łeb.

 

Poza tym imo MrSheep ma rację. Bo jak mamy wpisywać już wszystkie dobrze grające sprzęty, to jedziemy: pozostałe Touche, Cowon S9/J3, Samsung R0,R1, P3 itd....

 

Jeszcze Toucha 1G bym zrozumiał, ale reszty już niezbyt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie upieram. Wyrażam swoje zdanie i w moim odczuciu T4 zasłużył sobie na miejsce w śród największych, nawet nie ze względu na jakość grania, ale na sposób grania.

 

Jeśli będzie clip, a T4 nie będzie to będzie to IMO dziwne.

 

Ile osób z poza świata audio słyszało o clipie monolicie czy innych grajkach a ile słyszało o apple touch? Jest to bardzo popularny i prestiżowy grajek. To jest kolejny argument.

 

Nie bardzo mi zależy by na liście znalazł się ten czy inny grajek. Dla mnie niech DarQu decyduje, w końcu to jego koncepcja ;)

 

Podałem te przykłady Taczek, a nie dwie inne edycje gdyż T1G różni się od pozostałych, a T4 jest chyba lepszy jakościowo od 2g i 3g. T1 to ten sam układ audio co Video tylko jest ocieplony i ma wifi, aplikacje (lepszą baterię?).

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o:

zebranie wszystkiego w kupe

spisanie wszystkich wyróżniających się modeli, główne kryterium to jakość dzwięku ale nie koniecznie

umieszczenie tego na forum, żaden osobny serwis

 

Tyle z grubsza, nie będę sie rozwodził. Jestem na mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skoro chcecie to robic dla 'nowych' grajkow... to moze po prostu dac linka do dzialu z recenzjami? jezeli juz ktos ma ochote takie cos zrobic to omijalbym playery made after 2010 czy tam nawet wczesniej

jak legendy to legendy, raczej cos co jest ciezko dostepne, kosztuje wiecej niz nowe za swoich czasow czy wykazuje sie czyms specjalnym (np. jakas innowacja back in 1999 czy SQ na najwyzym poziomie od 10 lat), a nie ze 'mi sie podoba i swietnie zgrywa sie z moimi sluchawkami, wiec dajmy to tez!'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tytuł tematu miał być jedynie chwytliwy, a chodzi o wypisanie modeli które po prostu są coś warte i jakoś się wyróżniają.

 

Taki R1 fajnie gra ale nie wyróżnia się na tle P3, a P3 dałbym ze względu na to, że jest to obecnie chyba najbardziej udany produkt samsunga (z nowych modeli) (a zarazem największa wpadka, ze względu na padający ekran)

 

Dałbym też Z5, ze względu na praktyczność i jakość dźwięku.

 

Z soniaczy też wrzuciłbym z 3 modele ;).

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności