Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się zapytać, którą z tych mp4-ek kupić?

http://allegro.pl/wa...html#tabsAnchor

http://allegro.pl/so...2079635925.html

A może polecicie jakiś inny odtwarzacz mp3/mp4 w cenie do 200zł z przyzwoitą jakością dźwięku?

Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam

 

Bardzo proszę o pomoc, ponieważ chciałbym dzisiaj zamówić jakiś dobry odtwarzacz.

Edytowane przez olek513
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie słuchałem tych sony. Ale osobiście z sansy jestem zadowolony a do tego ma slot na kartę pamięci, po wgraniu rockboxa jest naprawdę fajna i za niewielką cenę :) Pamiętaj, że kupno odtwarzacza wiąże się z dokupieniem odpowiednich słuchawek bo zazwyczaj fabryczne są kiepskie i różnica w dźwięku jest ogromna. Za około 200 zł dostaniesz sansę clip plus i do tego słuchawki soundMagic pl11. Fajny zestaw i na twoją kieszeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Mam Sony NWZ-A826 od bodaj 4 lat i nie mam z nim najmniejszych problemów.Co do jakości dżwieku to jest to dość ciepły grajek,raczej jasny. Zakup NWZ-E453 z podanej aukcji odradzam (jakiś za tani,nowy i bez gwarancji...) Co do sonego to o blokade głośności nie musisz się martwić, bo ten model jej nie ma!!! Do tego możliwość wejścia w tryb serwisowi i zmiana ustawień DAC!!!</p>

<p>Do tego sony nie wita się z tobą podczas włączania (wciskasz jakikolwiek guzik i już działa, jakby sie nie wyłączał tylko usypiał. Osobiście swojego nikomu nie oddam!!!</p>

<p> </p>

<h1>

 </h1>

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Mam Sony NWZ-A826 od bodaj 4 lat i nie mam z nim najmniejszych problemów.Co do jakości dżwieku to jest to dość ciepły grajek,raczej jasny. Zakup NWZ-E453 z podanej aukcji odradzam (jakiś za tani,nowy i bez gwarancji...) Co do sonego to o blokade głośności nie musisz się martwić, bo ten model jej nie ma!!! Do tego możliwość wejścia w tryb serwisowi i zmiana ustawień DAC!!!</p>

<p>Do tego sony nie wita się z tobą podczas włączania (wciskasz jakikolwiek guzik i już działa, jakby sie nie wyłączał tylko usypiał. Osobiście swojego nikomu nie oddam!!!</p>

<p> </p>

<h1>

 </h1>

 

Dzięki, bardzo przydała mi się ta opinia ;) Player zakupiony, teraz tylko czekam, aż do mnie przyjdzie. A przy okazji- jakie słuchawki do 100-150 zł by się z nim dobrze zgrały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności