Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nauszne z grubym basem do 100-130 zł


cubezz

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że takich tematów jest dużo, no ale kolega się zaczyna rozglądać za słuchawkami i ma dość konkretne wymagania, za to nie ma internetu ani za bardzo możliwości wbić do kogoś z, a ja szczerze powiedziawszy nie mam czasu się przekopywać przez wszystkie możliwe wątki o tego rodzaju słuchawkach.

 

Budżet to najprawdopodobniej 100-130 zł i na tym proszę się skupić, ale możecie też podawać szczególnie godne propozycje do ok. 200 - może będzie w stanie tyle wydać. Że Superlux ew. CAL byłyby dobre to wiem, ale zawsze możecie coś jeszcze i o nich napisać.

 

Sam nie wpadłem w granicy 130 na nic lepszego niż Koss Portapro, w końcu mają to basowe uderzenie, tylko IMO detal by mógł być lepszy. Słuchał moich i mu się podobało.

 

Koledze jest chyba obojętne, czy będą to słuchawki zamknięte, czy otwarte, za to zdecydowanie nie chce pchełek/doków.

 

Dzięki za uwagę.

Edytowane przez cubezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superlux hd681 i jeszcze ci coś w kieszeni zostanie :)

Mała impedancja zagra z byle czego, przyjemny basik, szczegółowe ,dobra dynamika ,dużo góry . Jak za tą cenę rewelacja!!

Edytowane przez Maciejus19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak one mają "gruby i tłusty bas" to ja jestem święty :) niech kolega dołoży jeszcze 10 pln i kupi za to Sony XB500. Niedawno były jeszcze na allegro w tej cenie, teraz ich nie widzę. SL są ok, ale nie przy takich wymaganiach. Mają lekko ocieplone, rozjaśnione, ale zrównoważone brzmienie. Tym bardziej, że ze średniego źródła ten ich bas wcale nie zachwyca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jeszcze nie ma kasy- będzie prawdopodobnie miał w bliżej niesprecyzowanej przyszłości, ale już się zaczyna zastanawiać- dlatego na konkretnie te K518 raczej się nie załapie. Z nówka opcji zostają więc XB500 i ew. HD681, choć przechylałbym się ku pierwszej opcji, bo źródło to on ma średnie (integra w laptopie, czasem słucha też z lepszego- rekordera minidisków Sony, modelu nie pamiętam- ale na to ma tylko kilka/naście albumów z dość ograniczonego spektrum). Raczej nie będzie mógł odsłuchać sprzętu w sklepie bo ma spore trudności z poruszaniem się. Napiszcie więc jeszcze, jak z jakością średnicy i góry XB500 vs HD681. On nie jest jakimś koneserem dźwięku, no ale lubi się trochę w niego powgłębiać, więc to też w jakimś stopniu ważne. Jeśli w czymś są te Superluxy rażąco lepsze od Sony, też moglibyście o tym napomknąć.

 

Dzięki za udzielone już odpowiedzi, i- z góry- za następne.

Edytowane przez cubezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności