Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne Monster Beats by Dr.Dre.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Chcę kupić słuchawki Monster Beats by Dr.Dre SOLO HD zastanawiam się, czy bedą działały na moim samsungu galaxy s2 ponieważ w internecie jest napisane, że są dedykowane do Iphonów Ipodów itd.

Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Generalnie są to bardzo słabe, słuchawki jeszcze za tą cenę to .... SGS II jest odtwarzaczem dobrej jakości ale może mu zabraknąć mocy.

Napisz czego słuchasz to ci coś doradzimy i na czym ci najbardziej zależy jeżeli mowa o dźwięku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z muzyki to głównie hip-hop, rock, reggae, dubstep.. To nie zmienia faktu, że czasami lubię posłuchać sobie czegoś w zupełnie innym klimacie :) Powiem tam, słucham wszystkiego, co mi się spodoba. Najbardziej zależy mi na czystym dźwięku i mocnych basach :)

 

PS. @Kosmaty

Końcówka tego filmiku rozwala ^^

Edytowane przez Zagond
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a może jakieś do kanałówki do tych gatunków które podałeś to FISCHER AUDIO Eterna dobrze by się sprawdził, i ładnie zagrał na tym samsungu w związku z niską impedancją. Troszkę lepsze są Phonak Audeo 012 mają dużo bardzo nisko schodzącego basu i bardzo dobrą górę ale są bardziej analityczne w porównaniu do fischer audio które są nastawione na czysty "FUN" a nie każdy coś takiego lubi . Najlepiej powiedz jaki masz budżet bo tak to strzelam trochę w ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dyspozycji mam ok. 300zł, ale będę bardzo zadowolony, jeżeli uda mi się kupić taniej słuchaweczki które będą dobrze grały :)

Co do słuchawek kanałowych.. odpada, miałem ich już dużo, teraz dla odmiany chcę jakieś nauszne ^_^

Edytowane przez Zagond
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej beczki. Skoro mówisz, że masz około 300 zł na słuchawki i chciałeś kupić monster beats to jestem przekonany, że w tej cenie kupisz wyłącznie podróby. Tak więc ostrzegam przed tym zakupem bo będziesz mocno rozczarowany. Idź za radą forumowiczów bo sam się przekonalem, że dobrze mówią :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizuj sobie na początek ten temat

http://forum.mp3store.pl/topic/85984-fischery-fa-004-vs-superlux-hd661-vs-brainwavz-hm3-vs-cal/

 

Określ także konkretnie ile kasy masz do dyspozycji ; czy ma być bardziej przenośnie (eliminuje to propozycje słuchawek o słabej izolacji) czy bardziej domowo.

Ze względu na muze której słuchasz proponowałbym poczytać o modelu XB700 . Tyle , że na dworze wyglądałbyś w nich jak kosmita ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo XB700, widziałem dużo ludzi chodzących w tym po Szczecinie i nie było najgorzej :) Wystarczy by się przyzwyczaić. Tak samo polecam k518. Kolega ma, sam mu poleciłem i jest zadowolony. Słuchałem troszkę na nich i było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XB700 portable ? Słaby pomysł. Oprócz gigantycznej wielkości dochodzi jeszcze fakt słabego pałąka, który odpowiednio nie dociska tych wielkich poduch i podczas chodzenia same spadają. Już w XB500 wygląda się jak ósmy paser nostromo, a co dopiero XB700 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak już pisałem, do dyspozycji mam ok. 300 zł, słuchawki mają służyć jako takie do noszenia na dworze, co nie zmienia faktu, że w domu również czasami bym ich używał. Z propozycji skylux70, jako, że na parametrach się za bardzo nie znam to kierowałem się wyglądem. Przypadły mi do gustu Audio-Technica SJ55 oraz AKG K518.

 

@EDIT

 

Monster Beatsy SOLO HD ostatecznie mi odradzacie? :)

Edytowane przez Zagond
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej. Jakiej muzyki słuchasz ? Co jest dla Ciebie ważniejsze bas, wokale, instrumenty ? Czy muszle mogą być wokółuszne ? Słuchawki mają dobrze izolować czy wolisz utrzymywać kontakt ze światem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka której słucham to głównie hip-hop, rap, reggae i dubstep, ale lubię również od czasu do czasu posłuchać muzyki w zupełnie innym klimacie. Ważne dla mnie jest to, żeby miały dobre basy, ale i całą resztę. Najlepiej jakby wszystko było na wysokim szczeblu :P Jeżeli słucham muzyki, to "odizolowuję się od świata", czyli wygląda na to, że powinny dobrze izolować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu brałbym SONY XB500 albo K518. Sony są znacznie głośniejsze co może być ważne jeśli zamierzasz słuchać ich z telefonu. XB500 mają wyraźnie bardziej słyszalne basy, mimo, że nie schodzą niżej od Djek. Basy potrafią naprawdę wstrząsnąć uchem w obu ww nausznikach, ale ze względu na wielkie poduchy Soniaków, obejmujące całe ucho, bas jest bardziej przestrzenny. Instrumenty moim zdaniem lepiej brzmią na AKG. Czasami gitara elektryczna potrafi przeszyć mózg na sto drobnych kawałków swoją mocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem tych SJ55, więc nie będę Ci pisał szczegółów, ale ktoś pisał kiedyś, że mają bardziej zrównoważony dźwięk i nie walą tak basem jak AKG.

 

Na Twoim miejscu poszedłbym do Saturna albo MM podpiął grajka i zadecydował osobiście pomiędzy K518 a Xb500. Nie ma to jak osobisty odsłuch. On wszystko weryfikuje. Ja posiadam AKGK518, bo XB500 są dla mnie za duże, nie lubie takich wielkich muszli i nie zjeżdżają mi z głowy.

 

Aha, chciałeś kupić Beatsy, więc pewnie liczy się dla Ciebie wygląd. Soniaki są w niebieskiej wersji kolorystycznej XB500L, a DJki K518 LE mają całą paletę barw.

 

I poczytaj to: http://forum.mp3store.pl/topic/82138-ath-sj5-na-akg-518-lub-cos-innego-z-doplata/

Edytowane przez skylux70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierz ich !!! :woot: Ja mam galaxy S2 i polecę Ci swoje bose around ear'y ;)

 

te słuchawki to tylko dizajnem się wyróżniają, gdzie nie pojadę...niemcy czy holandia to takie za przeproszeniem pizdy/gejo cioty etc noszą te słuchawki z rurkami na nogach :wacko:

 

Moja są leciutkie a dźwięk jest czysty :)

 

Jeżeli chcesz monster beats by peja to kup zestaw HTC XL ze słuchawkami, wtedy podobno grają lepiej, tam jakieś sterowniki są pod nie etc....

 

mi te bose dają rade, ale inni Ci napisali, ze SI ma za słaby wzmacniacz czy coś....lepiej kup już monster beats ale douszne, bassy są mocne bo te sam sprawdzałem i SII poradzi sobie dobrze a i jeszcze ważna sprawa, przy jakichkolwiek słuchawkach w połączeniu z SII polecam Ci odtwarzacz POWER AMP

 

 

 

Pozdrawiam,

Adam

Edytowane przez Adam_Ch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności