Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne Monster Beats by Dr.Dre.


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w Media Markcie, Saturnie, a nawet Media expert.. Niestety jedyne słuchawki jakie mogłem zobaczyć to AKG K518. Na temat XB500 i XB700 powiedziano mi, że są to już słuchawki stare i ciężko będzie je teraz gdziekolwiek znaleźć (nie znalazłem). K518 nie zrobiły na mnie najmniejszego wrażenia, źle grały, były za małe. Jedynie co, to ładnie wyglądały. Znalazłem za to AKG K520, te zaś zrobiły na mnie duże wrażenie :) Przesłuchałem na nich wiele piosenek z mojego SGS II i mogę śmiało stwierdzić, że są świetne :D Niestety cena mi nie odpowiadała (349zł), więc postanowiłem poszukać w internecie. Znalazłem za 230zł, po czym zamówiłem je :P

Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc ;)

Pozdrawiam, Zagond !

 

 

@EDIT

 

@Adam_Ch

Z Beats'ów zrezygnowałem całkowicie, miałem okazję przesłuchać je w Ispocie i niestety dźwięk który z nich wypływał był wyjątkowo płytki, a przy słuchawkach w tej cenie coś takiego nie ma prawa występować :blink:

Co do Twoich Bose Around Ear to nie mogłem ich znaleźć w internecie na polskich stronach, a już tym bardziej w sklepie :wacko:.

Jeżeli chodzi o odtwarzacz, który mi poleciłeś, nie pogardzę nim, jak tylko przyjdą do mnie zamówione przeze mnie słuchaweczki (AKG K520) , przetestuję je poprzez ten odtwarzacz, jak i również wyrażę swoją opinie zarówno na temat słuchawek jak i owego odtwarzacza :P

Pozdrawiam ! ;)

Edytowane przez Zagond
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności