Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] SoundMagic PL11 czy MeeElectronics M2?


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję słuchawek dokanałowych w cenie do 100 PLN.

 

Aktualnie mój zestaw to Sony NWZ-A615F ze słuchawkami KOSS KSC-75 i jestem z tego kompletu zadowolony, ale brakuje mi izolacji, a także chciałbym coś mniej rzucającego się w oczy ;). Odtwarzacz będę zmieniał najprawdopodobniej na Sansę Fuze, więc dalej będę miał playera o ciepłym dźwięku.

 

Z tej półki cenowej spodobały mi się dwa wyżej wspomniane modele. Są bardzo podobne cenowo i mają podobną charakterystykę dźwięku. Mam więc dylemat, który z tych modeli jest lepszy.

 

A może da się dorwać coś innego? Moje priorytety to, jak już wspominałem, izolacja oraz szeroka scena. Od kiedy mam KSC-75 lubię "analizować" utwory, wsłuchiwać się we wszystkie instrumenty i tak dalej ;). Muzyki słucham bardzo różnej - od elektroniki (downtempo - Bonobo, Noon, rap - Pezet/Noon, rave - The Prodigy, trip-hop - Archive) do wszelakich rodzajów gitarowego brzmienia (Coldplay, Rage Against The Machine, Kazik na Żywo, Kult, Cool Kids of Death...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności