Skocz do zawartości

Soundmagic p30. Plastik?


ziomal5151

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały ale strasznie irytujący problem. Otóż w prawej muszli słuchawek gdy lekko ruszę szczęką np. gdy chcę coś powiedzieć lub rzuć gumę gdy mam je na uszach to słyszę %@..klick.klick...@!!%.. to strasznie denerwuje. Czy wszyscy macie taki problem i czy zgłosić ten problem do gwarancji. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Edytowane przez ziomal5151
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak w CAL'ach jak je uszkodziłem, współczuję, bo mega wkurzające i psuje całą radość z słuchania muzyki. Na szczęście jak je naprawiłem, to już nic nie klika. U mnie zepsuło się obrotowe mocowanie muszli, zobacz tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W recenzji srh940 fallow pisał, że fajnie, że nic nie trzeszczy, bo jest na to wyczulony. Szczerze, nie mam zwyczaju ruszać tymi mięśniami podczas słuchania muzyki, ale trochę się przemogłem by zorzumieć o co chodzi.

 

Ja już dawno doszedłem do tego, że słuchanie muzyki nie idzie w parze z jedzeniem. Nie mówiąc o guciu żumy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie o to alem sie o to juz chyba ze nie kazda para sluchawek to maja bo pyytalem o to już moja to ma i nie trzeba jesc i zuc gumy czasem lekko sie przekręcić dotknąć prawej sluchawki i trzask mal przyjemny :( wlasnie ciekawe czy gwarancja to obejmuje cos mam zle przeczucia ze chyba nie, ale ja z tym chyba przezyje jednak

Edytowane przez matys42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektore słuchawki po prostu skrzypią, plastikowy plastik, tyle. Tak rozumiem ten temat.

 

 

I nie wspomnialem o jedzeniu w kontekscie skrzypienia, tylko wzmianki o żuciu gumy. Jakie by to były słuchawki, nie wyobrazam sobie słuchac muzyki i żuc gumę.

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyobrazam sobie słuchac muzyki i żuc gumę.

OJ to był taki przykład po prostu gdy się lekko ruszysz obrócisz to .*%$klic!! a to strasznie denerwuje.

 

Testowałem trochę słuchawki i podzieliłem je na dwie części (nie dosłownie) Lewa i Prawa. I otóż:

Lewa-wszystko bardzo dobrze nic nie skrzypi jest po prostu super naprawdę elementy dobrze spasowane i przylegające do siebie.

Prawa- tu skrzypi tam skrzypi tu lekko wystaje a tu się trochę rusza :(,potem na uszach !@..klick... po prostu prawa wydaję się być dosłownie przeciwieństwem Lewej co bardzo denerwuje.

 

 

Może macie jakieś sugestie nawet najmniejsza pomoc jest mile widziana. Nie wiem wysyłać je do gwarancji czy nie a może coś naprawić tylko gdzie i jak. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem teraz że dostałem je w lekko pociętym pudełku nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale może tak i czy gwarancja to np. pudełko bo żadnego papierka nie mogę znaleźć. Ale jeszcze poszukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem że prawa muszla się psuje brzy piosenkach słyszę tylko w prawej muszli w..%@!ww...grrrrr a szczególnie przy basie. Ale szczególnie się martwię bo nie mogę znaleźć gwarancji. :(

Edytowane przez ziomal5151
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności