Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony wypuszcza pogromcę applowskiego Toucha - Walkman Z1000


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

To w takim razie powiedz mi prosze dlaczego ipod Touch czy iPhone to zle produkty ? Bo ja dalej analogii nie widze

 

Nigdzie nie napisałem ze iphone to zły produkt, uważam tylko że ipod touch jest produktem nie dzisiejszym bo w tej samej cenie mamy identyczne produkty z których dodatkowo można dzwonić. Jak byś mi pokazał takiego Z1000 kilka lat temu to bym się zsikał w majty ale dzisiaj po mnie to spływa. Mam smartfona i kompletnie nie widzę potrzeby posiadania takiego urządzenia jak Z1000 czy touch. Mały, lekki odtwarzacz mp3 dodatkowo z super wydajną baterią jak najbardziej.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze zeby te smartfony graly tak ja touch i mialy porownywalna ergonomie oraz nie trzeba ich bylo ladowac codziennie to moze bym sie zsikal w majty. A tak to mam jednego z najlepiej grajacych fonow - Wave'a i prawie nie slucham z niego muzyki.

 

Zawsze możesz do muzyki kupić coś tańszego niż touch, co będzie grało równie dobrze, miało dobrą ergonomie, miało jeszcze lepszą baterie i było małe. Sam mam cowona s9 i ratuje go już tylko to że kupiłem go daaawno temu, jest super lekki i ma meeeega wydajną baterie. Inaczej już bym go wymienił na coś poręczniejszego.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności