Skocz do zawartości

sansa clip+ czy sansa clip zip


juzosek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otórz zamierzam kupic odtwarzacz mp3 firmy sandisk. Mój wybor padl na wlasnie sanse clip+ oraz sanse clip zip, gdyz wystepuja one w podobnej cenie.... Nie moge sie zdecydowac co wybrać, gdyz na korzysc clipa+ graja pozytywne opinie i mozliwosc wgrania rockboxa, zas z kolej zip jest odswierzonym clipem+... Jakie są wasze opinie na temat tych odtwarzaczy i jak myslicie ktory z nich jest bardziej oplacalna inwestycja w grajka????

 

W skurucie: ktory odtwarzacz jest lepszy waszym zdaniem??

Edytowane przez juzosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ja właśnie odkupiłem zipa za kilka dni będę mógł się wypowiedzieć, wziąłem go ze względu na identyczną jakość dźwięku na RB i w moim odczuciu fajniejszy wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zdecyduje się na clipa plus wersja 8gb.... jakoś nie przemawia do mnie tan kolorowy wyświetlacz w zipie... Obawiam się tylko że zip jest nowym produktem i z upływem czasu rockbox może znacznie polepszyc jakośc jego dźwięku i będzie grał dużo lepiej od plusa

Edytowane przez juzosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i rockbox faktycznie jest na nim 100% stabilny, bateria 12-15 godzin póki co jedyna wada to długi czas przełączania utworów (ok 2 sekundy)

Tak jest z karty czy niezależnie od źródła pliku? Kurcze, to jak z dyskowca. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny tyn zip. Niektórych rozwiązań nie rozumiem. Byłem szczęśliwym posiadaczem plusa, gdzie parę rzeczy było trochę inaczej. Np wyszukując folderami mogłem puścić całą muzykę i z karty i z mp3. W zipie na raz nie można. Nie ma informacji nt czegokolwiek. Jest tylko okladka i tyle. Nie ma pokazanego następnego utwóru, nie można nawet zobaczyć który utwór jest na liście ;/. Wrzucając na pamięć albumy jakoś dziwnie mi je ponazywało. Na razie lipa z softem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

z tym przełączaniem utowrów i czekaniem to tylko podczas ręcznego przerzucania utworów. Gdy piosenka się kończy, następną zip wczytuje natychmiastowo. Słuchałem tylko z pamięci wbudowanej, karty nie wkładałem nawet.

W sumie fajny jest ten zip. Dużo ładniejszy niż clip+ ale i tak idzie na sprzedaż, bo wróciłem do xperii ray która mi najlepiej gra z triple'ami. Jakby ktoś chciał pomarańczowego zipa w dobrej cenie to pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłbym chętny na zipa, pisz na PW.

 

Teraz ja jestem szczęśliwym posiadaczem tego zipa. Na razie w rockboxie tematy są mało czytelne jak dla mnie, dlatego czekam na jakieś nowe.

Edytowane przez sz_robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności