Jump to content

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By makswejman76
      Witam, ostatnio przesiadłem się ze swojego 7g na coś starszego ale jednak lepszego, no może nie do końca lepsze ale lepiej grającego. Skoro jesteśmy już przy tym graniu to może opowiem o moim problemie. Na swoim 6g 160gb i 7g 120gb nie miałem żadnych problemów ani z softem oryginalnym ani z Rockiem, lecz po instalacji Rocka na 5.5 po zmianie ustawień tonów niskich albo zmianie ustawień eq, niskie partie dostają przesteru. Z górą się nic nie dzieje ale niskie tony i lekko średnie dostają bardzo nie przyjemnego i źle brzmiącego przesteru. Po zmianie ustawień tonów wysokich nic się nie dzieje. Wie ktoś co może być przyczyną? Inne ustawienia audio są takie jakie były, i nie wydaje mi się żeby była to wina źle zainstalowanego systemu ponieważ instalowałem i męczyłem się z tym kilka razy, i instalacja przeszła poprawnie bez żadnych komplikacji. Wie ktoś może co może być przyczyną mojego problemu? Pozdrawiam.  
    • By mrbudyn
      Czy może ktoś się wypowiedzieć jak gra Cowon Plenue D2 na układzie CL43131 ?
      Czy będzie grał podobnie jak układ CL4398 w Topping D30?
      Szukam grajka na układzie Cirrus Logic, a nie mam jak przetestować Plenue D2. Może są inne grajki na układzie Cirrus Logic ?
      Dzięki za wszelkie uwagi.

• By Lowca Androidow
      Witam
      Już tu kiedyś pisałem i otrzymałem pomoc, dotyczyła odtwarzacza Pioneer XDP-100R, nie powiem, działa i dźwięk jest prawie idealny jak dla mnie :), ale czegoś wciąż brakuje, po przesiadce z Cowona to nie jest to, piszę bo chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś Cowon pod linuxem lub pełnym androidem, tak aby był program udźwiękawiający, tak zwany czytnik ekranu, chodzi o to, aby mógł obsługiwać to ktoś taki jak ja, czyli niewidomy.,  Warunek to Cowon, czytnik ekranu oraz bluetooth, cena również jest istotna, najlepiej max 3000 zł
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • By spark13
      Coś więcej wiadomo na temat tego odtwarzacza? 

Gra lepiej w porównaniu do Sony nw-a45? 
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy