Jump to content
dedobe

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do Samsung Wave S85000

Recommended Posts

Witam.

Chcę kupić słuchawki dokanałowe do ww. telefonu . Cena słuchawek do 250 zł .

Głównie słucham rapu i dubstepu.

Pozdrawiam , dedobe.

Jeśli interesują Cię używki, to spróbuj za tę cenę Audeo wyrwać.

Podepnę się do kolegi z tym, że szukam dokanałowych lub pchełek do galaxy ace (najchętniej z regulacją głośności w kablu)

gatunki: rap, indie rock, alternatywna, klasyczna.

Eternia jak Ty słuchasz w ogole muzyki na galaxy ace? Mam ten telefon i dzwiek jaki słysze przez słuchawki jest w nim dla mnie tragiczny. Testowałem słuchawki od 100 do 1500zł na nim i zero roznicy prawie......

To dziwne bo dla mnie jest jednym z lepiej grających do tej pory telefonów ale słuchając na powerampie bo zwykły odtwarzacz wbudowany zupełnie mi nie podchodzi.

daruj sobie cx400II one są wart ale tak z 80 zł maks. To tego tel celuj np. w brainwavz pro alpha, m2. używane audeo, może dba o2.

Ja w sumie w zeszłym miesiącu przesiadłem się na nauszne w tym modelu i o wiele lepiej mi się słucha na nim muzyki :)

Ale wcześniej używałem Monster Beats Tour(ale oryginalne a nie jakiś badziewia za 50zł) i były równie świetne, a słucham raczej czarnych rytmów. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy