Skocz do zawartości

2.1 lub 2.0 ok. 400zł


Kluczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam siostrze głośników niewielkich gabarytów (ale nie malutkich pierdziawek) za cenę około 400zł. Grały będą z laptopem zapewne jakiś rock, heavy metal. Sam myślałem, żeby dorzucić trochę i zainwestować w SOLO6C (sam mam 7C i jestem bardzo zadowolony). Może lepiej by sprawdziły się jakieś 2.1 w pokoju ok. 18m2 ? Przejrzałem kilka(naście) stron forum, ale nie znalazłem nic podobnego. Może ktoś potrafi polecić coś za ok. 400zł o ciepłym brzmieniu ?

 

EDIT: Znalazłem jeszcze mniejsze, tańsze SOLO5C - tylko czy warto? Może jest coś lepszego w tej cenie ?

 

PS. Nie upieram się przy microlabach.

Edytowane przez Kluczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam, nie słuchałem, a i recenzji żadnej nie ma chyba (bo nie mogę znaleźć). Wolałbym kupić coś pewnego, no i szczerze to o bardziej klasycznej budowie, taka mnie nie przekonuje, choć nie wiem jak grają.

 

Znalazłem głośniki Microlab FC-530, słyszałem, że są w miarę, ale nie słuchałem ich, ani nie czytałem żadnej recki. Czy ktoś zna te głośniki i może je polecić ?

 

Znalazłem też nowszy model tego, z bajerami typu usb i radio.

http://www.in4.pl/news_Nowe_g%C5%82o%C5%9Bniki_Microlab_FC530U_2.1_,23156.htm

 

Moje pytanie, to czy warto !?

Edytowane przez Kluczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd mają yyyym... NIECODZIENNY, grają pewnie też zaskakująco, ale ja szukam czegoś do 400zł, a te są droższe. Co do Alteców, to nie znam żadnych opinii o nich prócz rekomendacji poprzedniego użytkownika, a chciałbym kupić coś sprawdzonego. Polecisz coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odtwarzania muzyki nie polecam, żadnego z zestawów creative. Nawet G500 i wyższy model nie dają rady, za to w filmach i grach, jak najbardziej. Szukaj Czegoś w stylu microlab, lub kup monitory aktywne i sub, ale to przewyższy budżet, kilkukrotnie niestety/

 

 

NuBreed///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative, ani Logitech nie biorę nawet pod uwagę. Sam mam Microlaby SOLO7C i jako prezent dla siostry zastanawiam się nad kupnem Microlab FC-530U. Ma usb na czym by jej na pewno zależało, tyle, że nie wiem jak jest z dźwiękiem. Chyba wezmę je w ciemno bo w internecie nie widziałem żadnej stosownej recki. Było coś na onecie... Ale Microlaby biorę w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt nie rozumie o co chodzi. Ja mam swój sprzęt grający. Jestem z niego zadowolony. Szukam głośników na prezent dla siostry i chcę kupić najlepsze głośniki w cenie do 400zł. Moje pytanie to czy warto kupić Microlaby, o których mowa. A może ktoś poleci coś lepszego w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę jestem przy Microlabach. Wg mnie plastikowe głośniki to nie głośniki, a na pewno nie mogą się równać drewnianym (Microlaby ofc są z mdf).

Edytowane przez Kluczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności