Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wlasnie naprawilem kabel w sluchawkach dokanalowych (Sennheiser CX300 II). Zgubilem do sluchawek tipsy poniewaz dlugo je nie uzywalem. Dzwiek brzmi okropnie kiedykolwiek pojawia sie bass. Co do naprawy, to cudem mi sie to udalo i odbylo sie bez lutownicy.

Czy po zakupie tipsow ten problem zniknie, oraz gdzie znajde kabel do sluchawek do 20zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem chwile temu naprawilem, ruszajac kabelkiem. Dolozylem sporo tasmy, takie rozwiazanie tymczasowe. O wiele lepszy dzwiek jest gdy zakrywam uszy rekami, tak jak bym tipsy mial :P.

Teraz pytanie brzmi, jak skombinuje kabel do sluchawek dokanalowych. Szukam trwalszego rozwiazania, ta tasma do tego nie jest zbyt estetyczna.

 

Nie moge nigdzie znalesc kabel ktory by sie nadawal do sluchawek dokanalowych. Co do tipsow, nie mam innych opcji oprocz kupic na allegro za 5zl, lub oryginalne za 22-25zl. Czy tipsy z Sennheiser CX870/880 podejda pod CX300? Nie wiem czy juz nie lepiej zainwestowac w tipsy comply.

Edytowane przez fatfatr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cx300 oryginalne czy z allegro za 3 dychy?

 

Z doświadczenia mogę Ci tylko powiedzieć, że gumki AA6 sprzedawane na allegro są o wiele gorszej jakości od tych wykorzystywanych w oryginalnych modelach.

Sam kiedyś zgubiłem wszystkie gumki od tych słuchawek i kupiłem właśnie takie za 1zl. Nie układają się dobrze w uchu, ilość materiału wykorzystana do ich wyprodukowania jest śmiesznie mała. Do tego słabiej izolują i obcinają niskie tony.

Tipsów comply również używałem na tych słuchawkach. Być może nie są po prostu stworzone dla moich uszu, ale sprawdzały jeszcze gorzej od gumek aa6.

Będąc w podobnej sytuacji zacząłem używać tipsów od słuchawek nokii. Są wygodniejsze (jak dla mnie) nawet od oryginalnych tipsów CX300II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oryginalne, kupilem za 120zl dwa lata temu. Zdecydowalem sie na http://allegro.pl/silikonowe-gumki-do-sluchawek-3-pary-i2032865114.html#tabsAnchor

Nie moglem niestety znalesc oryginalne tipsy w rozsadnej cenie. Wykorzystalem stare sluchawki od Nokii do naprawy kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności