Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Natężenie Dzwięku


ReGie

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie jakie jest mniej więcej nateżenie dzwięku w słuchawkach. Jest to pytanie dość niekonkretne, ponieważ jest to zależne od typu słuchawek i mocy wzmacniacza odtwarzacza, ale chodzi mi o "pi razy drzwi" ilość decybełi przy maksymalnym ustawieniu i tak np. na "pół gwizdka"

Jakoś ostatnio jak mam IMPa i Koss'y zacząłem się obawiać o słuch na starość. :)

Chociaż przy moim trybie życia, starość mi nie grozi :):) Prawdopodobnie kiedyś ze słuchawkami na uszach wpadne pod samochód, już raz kiedyś tramwaju nie usłyszałem i o mały włos nie wpadłem pod niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale jak dla mnie max ustawienie na 40 w Slimie to stanowczo za cicho a sluch jak narzie mam dobry jesli nie bardzo dobry a jak siegam pamiecia pare lat wstecz to wcale tak cicho nie sluchalem muzyki :D tymbardziej mnie dziwi moj obecny sluch ze jeszcze to jakos wytrzymuje. Szczerze mowiac kupujac Slima oczekiwalem duuuzo wiecej od mocy glosu anizeli zastalem :) glownie jest to zwiazane z tym i posiadam sluchawki otwarte ktore praktycznie nie maja rzadnego tlumienia odglosow z zewnatrz :D za to ja podlacze moje kossy w domu do klocka to az mi malzowiny uszne wpadaja w wibracje :D jak to wytrzymuja moje blony bebekowe sam nie wiem :) ale i tak mogliby w Slimie dac wiekszej mocy wzmacniacz sluchawkowy :) wszak kazdy z nasz ma inne zapotrzebowania, jeden wieksze drugi mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę aż tak wyciszają te Plugi? Jak używałem jeszcze dousznych słuchaweczek to pamiętam, że mimo ich "douszności" beznadziejnie tłumiły otoczenie.... Choćbym nie wiem jak mocno je wciskał, to i tak słyszałem dokładnie wszystko z zewnątrz.

Czyli "The Plug" są jak zatyczki do uszu ReGie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli "The Plug" są jak zatyczki do uszu ReGie?

taaaa..... Dzisiaj nawet, przyszedłem do internatu, podłączyłem IMP'a do głośników komputerowych, nastawiłem na full i zastanawiałem się co tak cicho grają. Nastawiłem IMP'a na full i dalej cichutko. Se myślę, co się do cholery stało?????

Odpowiedź prosta: nie wyjąłem plugów z uszu. :):):D

 

Słuchawki wyciszają niesamowicie. A wszystkim się mordki otwierają :) jak im daję posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności