Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne za około 100 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Nie dysponuję dużą ilością pieniędzy, dlatego chodzi mi o słuchawki za około 100 zł, a nie mam też kosmicznych wymagań i potrzebuję tylko, by takie słuchawki miały fajne basy i by brzmienie było w porządku. Zastanawiałem się nad Sennheiserami HD201, ale mają kabel o długości 3 m, a ja szukam raczej słuchawek do odtwarzacza, a nie do komputera i tak długość by mi przeszkadzała. Reszta spełniała moje wymagania. Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG K414p będą lepszym wyborem w tej cenie http://allegro.pl/nowe-sluchawki-akg-k414p-gw24m-fvm-119zl-i2023026241.html malutkie po złożeniu, a brzmienie jak w słuchawkach za co najmniej 150-200zł. Ewentualnie używane Panasonic RP-HTX7, też brzmieniowo ponad konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki do grajka z mocnym basem, dobrą sceną lepsze od HD201 do 100zł. Dla mnie KPP są dobrym rozwiązaniem. Nie jesteś jego adwokatem, sam ma rozum, przeczyta zastanowi się i wybierze. O ile wiem panuje wolność słowa, a nie polecam mu byleby polecać, tylko dlatego, że myślę, że te słuchawki się nadadzą a przy okazji zaoszczędzi 1/3 swojego budżetu. Masz z tym jakiś problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli słuchawki mają być nauszne to proponuje Superlux HD681-przeprowadziłem ostatnio odsłuch ich w mp3store i były całkiem,całkiem.Z czasem możesz je "uszlachetnić" fiio e6. Jedyna ich wada to wielki, kiczowaty wygląd (w mojej ocenie).

Jeśli jednak szukasz czegoś nausznego, bardziej kompaktowego to weź też pod uwagę Creysyny hp500- mniejsze nież superluxy hd681,składane. Dodatkowo grają powyżej progu "przyzwoicie".

Jeśli jednak zdecydujesz się na jakieś pchełki to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat od Kpp lepszym wyborem będą już ksc75 :)

 

Ok. KSC też świetne słuchawki. Akurat KPP mają więcej basu i są odrobinę bardziej szczegółowe, szczególnie na neutriku. Miałem oba i pierwszych KSC się pozbyłem. No ale co kto lubi. KSC też dobra propozycja.

 

Nie zmienia to faktu syler- że to reklama :) Polecam Ci to co mam akurat do sprzedania :)

 

o matko - wielce na tym, zarobie... eh.. akurat sprzedaje je taniej niż są warte i taniej niż za nie zapłaciłem więc nic z tego nie będę miał. A są dobrą propozycją w tej cenie i odnośnie takich preferencji.

 

Tak mam

 

no radź sobie z nim sam, ja Ci nie pomogę.

 

i uważam że to nie jest ok

 

A ja uważam inaczej.

 

Jeśli słuchawki mają być nauszne to proponuje Superlux HD681

 

Do playera? Ciekawe.

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mi wyskakujesz z głupim pytaniem czy mam jakiś problem to ci odpowiedziałem tak samo. Nie stresuj się tam bo nie ma czym. Syler fajnie że prawie każdemu chcesz pomóc w tym martwym dziale ale nie powinieneś walić tak po chamsku ze swoim linkiem nie udzielając odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozpisywał o słuchawkach o których informacje są rozsiane na całym forum. Jak wchodziłem po raz pierwszy na forum były tutaj hitem... Dam swoją propozycje i tyle. Może wziąć ją pod uwagę, może olać, może zrobić co chce. Cała reszta to twoja interpretacja z którą się nie zgadzam.

 

Pytanie było akurat jedynie trafną "kropką" zdania poprzedniego.

 

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy panowie, rozumiem obydwie strony, jednak proszę was o zaprzestanie "utarczki słownej" i rozwiązanie tego sporu na privie.

Weźcie pod uwagę że robicie w tym dziale za "mentorów i kompendium wiedzy dla zagubionych". Warto utrzymać poziom konwersacji, ponieważ nie wypada by błazen was uspokajał :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc, ale chyba przekonały mnie Cresyny CS-HP500, bo wyglądają na solidne, mam już rekomendację od kogoś z was. Wyglądają całkiem ładnie i nie są to pchełki, do których mam jakieś uprzedzenie, chociaż tak naprawdę nigdy nie używałem... Jeśli chodzi o tamte AKG, to ktoś napisał w recenzji jakiejś, że kabel jest cienki i to byłoby dla mnie zmartwienie. Na KPP mógłbym się nawet skusić, gdyby nie pałąk, który jakoś mi nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności