Skocz do zawartości

Wymiana Nanite N2 na s:flo2? Czy jest sens do Audio-Technica ATH-M50


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Mam zamiar kupić któreś z tych słuchawek: Audio-Technica ATH-M50, Shure SRH 840, Ultrasone HFI580. Aktualnie korzystam z Nanite 2 + Superlux 681, ale szukam czegoś portable.

Czy jest sens do w/w słuchawek zmieniać Nanite na s:flo? Czy odczuję poprawę jakości, czy może lepiej do Nanite kupić jakiś wzmak portable, np. E11, E7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiana ath-m50 na SL 681 to nie jest przejście na coś bardziej portable. Tak samo z N2 i sflo. Ale poprawę jakości odczujesz. Ja bym został przy N2, i na pewno bez dodatkowego wzmaka.

Edytowane przez atr3yu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zmieniać ATH-M50 na Superlux, tylko odwrotnie. Superlux mam teraz i korzystam z nich w domu. Chciałbym coś portable czyli składane Audio-Technica ATH-M50, Shure albo Ultrasone - które jeszcze nie zdecydowałem. W każdym razie powinny dźwiękowo być podobne do Superlux HD681. Czy w Nationite s:flo względem Nanite dopłaca się tylko za możliwość oglądania filmów, ekran dotykowy etc., czy też jakość dżwięku jest lepsza?

 

atr3yu widzę, że korzystasz z tych Audio-Technic, możesz mi powiedzieć jak grają?

Edytowane przez Hidetora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M50 są bardzo szczegółowe, mają dużo góry, czysty, głęboki dobrze kontrolowany bas.. Dla mnie najlepiej sprawdzają się w rocku. Według mnie to one nie nadają się na portable, bo są po prostu duże. Jako portable z nausznych używam Superlux HD661 i sprawdzają się dużo lepiej, i kosztowały 3 razy mniej, a wcale nie są dużo gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności