Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki Nauszne lub Dokanałowe | Do 140zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chcę kupić nowe słuchawki, jestem też w stanie zakupić do tego jakiś mały wzmacniacz, zależy mi na pięknym czystym dźwięku, i soczystym basie, najczęściej słucham Techno, Dance, Electronic. mam na oku słuchawki z philipsa SHP6000 i również Brainwavz'a ale nie koniecznie muszę kupić te słuchawki.Chcę też dodać że jestem totalnie zielony jeżeli chodzi o ten sprzęt. Jakie słuchawki polecacie w cenie do 140zł. Które są lepsze Nauszne czy Dokanałowe. Z góry dzięki.

Edytowane przez DamianoMaxx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doki to e10 I Xears xgf500pro

 

nie mogę znaleźć tych słuchawek..

 

interesuję się tez SHP 8000 oraz CS-HP 500. Ale jest jak mówię mam totalny dylemat co kupić, nie mam też nigdzie możliwości sprawdzenia tych słuchawek, więc muszę liczyć na waszą pomoc. Jeszcze raz wspomnę że interesuję się również Brainwavz proAlpha, oraz SHP 6000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze beda xears. Jest to malo znana firma ale ma dobre sluchawki. Graja na poziomie tych za 200-250 zloty. Gwarancja kolejny plus bo jak ci sie cos zepsujesz to slesz im maila. Oni prosza o przeciecie 2 sluchawek i wyslanie zdjecia a oni wysylaja ci nowa pare.

E10 zostaly wybrane jako najlepsze cena/jakosci. Graja bardzo dobrze i graja zdecydowanie lepiej wg. mnie od tych Brainwavz lecz do xears sie nie umywaja.

 

Jak cos to zamawiam 2 pary xears i jedna mam na sprzedaz i jest ogloszenie w dziale gielda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolisz bardziej ciepłe czy bardziej neutralne?

 

Chyba najlepsze bedzie zdanie iChris bo on sluchal duzo Xearsow i chyba e10 tez.

Ja sluchalem obu zanim kupilem ktores i jednak zamowilem za taka sama kase XGF500PRO i nie mam zamiaru zmieniac. Najgorsze jest to ze jak bym chcial kupic cos polke wyzej to muze dolozyc ze 150-200 zl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt krótko słuchałem E10 żeby rozstrzygać. Poczytaj jeszcze o Superluxach - ja nie miałem przyjemności ich posłuchać ale od paru tygodni robią niezłe zamieszanie na forum. Tym bardziej, że planujesz jakiś wzmacniacz dokupić. Syler na pewno by Ci pomógł z dobraniem modelu oraz wmaka.

 

A tak w ogóle to do czego chcesz je podłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt krótko słuchałem E10 żeby rozstrzygać. Poczytaj jeszcze o Superluxach - ja nie miałem przyjemności ich posłuchać ale od paru tygodni robią niezłe zamieszanie na forum. Tym bardziej, że planujesz jakiś wzmacniacz dokupić. Syler na pewno by Ci pomógł z dobraniem modelu oraz wmaka.

 

A tak w ogóle to do czego chcesz je podłączyć?

 

głównie to pod kompa, ale również pod tel Samsung chat, ale planuje kupić jakiś lepszy otwarzacz pod słuchawki.. wzmaka też mam zamiar kupić. ale mówie jestem w tych dziedzinach totalnie zielony.

 

ciepłe wiecej basu.

Zimne to takie wysokie tony wyszczegolnione

Neutralne to troche tego troche tego

 

a powiem ci że jestem większym fanem basssu, ale kocham też przejścia. dam ci przykład :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciepłe. Brałbym jednak te Xearsy na twoim miejscu, nie zawiedziesz sie.

Z nausznych to mysle ze Superlux HD661, Shure SRH240. Jednak nie jestem od nausznych specem.

 

Btw. fajna nutka :) pod takie idealnie podchodzi xears utwory

 

Powiem ci ze ten superlux i shure mi nie podchodzi..

 

co do xearsa musze się jeszcze zastanowić. może jest jakieś lepsze wyjście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Xearsów-nie miałem przyjemności smakować.Jednak jeśli ktoś słuchał ich oraz sm e10- i twierdzi że są lepsze, to powinieneś się poważnie nad nimi zastanowić.

Jednak ja wypowiem się jako człowiek posiadający na co dzień sm e10 i miejący styczność z innymi (czasami droższymi konstrukcjami).

Sm e10 to naprawdę rozsądny wybór za kwotę, którą posiadasz. Słuchawki posiadają wszystko co potrzeba i nie są jakimś "bezmyślnym zombie" które brzmi wybornie tylko w jednym rodzaju muzycznym. Mają-w mojej ocenie-odpowiednią ilość basu do łupnięcia ale też nie są wykastrowane pod względem wysokich tonów lub średnicy.

I to jest najważniejsze, żeby wszystkie składniki tego ciasta "banglały". Bo nie ma nic gorszego niż słuchawki z jednym,wybitnym pasmem i padakom w pozostałych.

A jak sam sobie zdajesz sprawę,ten zakup nie będzie na tydzień albo dwa tylko na minimalnie rok. Przez ten czas emocje opadają i wychodzi na wierzch czy słuchawki kupiliśmy bo "fajnie w sklepie brzmiały" czy może dlatego "że w każdym parametrze się bronią".

Ps.Dodatkowym plusem sm e10 jest to że łatwo je dopasować do wszystkiego, więc łatwiej je dobrać do twojego przyszłego grajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Xearsów-nie miałem przyjemności smakować.Jednak jeśli ktoś słuchał ich oraz sm e10- i twierdzi że są lepsze, to powinieneś się poważnie nad nimi zastanowić.

Jednak ja wypowiem się jako człowiek posiadający na co dzień sm e10 i miejący styczność z innymi (czasami droższymi konstrukcjami).

Sm e10 to naprawdę rozsądny wybór za kwotę, którą posiadasz. Słuchawki posiadają wszystko co potrzeba i nie są jakimś "bezmyślnym zombie" które brzmi wybornie tylko w jednym rodzaju muzycznym. Mają-w mojej ocenie-odpowiednią ilość basu do łupnięcia ale też nie są wykastrowane pod względem wysokich tonów lub średnicy.

I to jest najważniejsze, żeby wszystkie składniki tego ciasta "banglały". Bo nie ma nic gorszego niż słuchawki z jednym,wybitnym pasmem i padakom w pozostałych.

A jak sam sobie zdajesz sprawę,ten zakup nie będzie na tydzień albo dwa tylko na minimalnie rok. Przez ten czas emocje opadają i wychodzi na wierzch czy słuchawki kupiliśmy bo "fajnie w sklepie brzmiały" czy może dlatego "że w każdym parametrze się bronią".

Ps.Dodatkowym plusem sm e10 jest to że łatwo je dopasować do wszystkiego, więc łatwiej je dobrać do twojego przyszłego grajka.

 

 

Dzięki za tak obszerną wypowiedź! marsz rację muszę się poważnie zastanowić czy wybrać sm e10 czy xearsa XGF500PRO Blue Edition.

 

stoję przed ostateczną decyzją

xearsa XGF500PRO Blue Edition lub SHP 6000/8000 które wybrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności