Skocz do zawartości

Warto ipod touch 4g 32 za 600zł?


Rekomendowane odpowiedzi

iPod Touch ma w standardzie kabel i słuchawki, nie ma ładowarki. Więc albo ten ktoś dokupił ładowarkę luzem, albo ściema...

 

... poza tym - przynajmniej ja - w życiu nie zamienił bym słuchawek na ładowarkę, chyba że mówimy o takie za 5zł z allegro...

 

Znaczy gdybym to ja sprzedawał np. iPhone'a i ładowarka była oryginalna Apple...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPod Touch ma w standardzie kabel i słuchawki, nie ma ładowarki. Więc albo ten ktoś dokupił ładowarkę luzem, albo ściema...

 

... poza tym - przynajmniej ja - w życiu nie zamienił bym słuchawek na ładowarkę, chyba że mówimy o takie za 5zł z allegro...

 

Znaczy gdybym to ja sprzedawał np. iPhone'a i ładowarka była oryginalna Apple...

Troche nie zrozumiałem. Tak chodziło mi o kabel. Myślałem , że to jest tak jak w innych applach wtyczka+kabel usb ktory sie odlacza od tej ladowarki. Mówisz o tym , że nie dał byś ładowarki zamiast słuchawek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nie zrozumiałem. Tak chodziło mi o kabel. Myślałem , że to jest tak jak w innych applach wtyczka+kabel usb ktory sie odlacza od tej ladowarki. Mówisz o tym , że nie dał byś ładowarki zamiast słuchawek ?

 

Ładowarka to takie urządzonko, któro z jednej strony ma wtyczkę jak do gniazdka a z drugiej gniazdko USB. Kabel to kabel (nie wymaga chyba wyjaśnienia).

 

... więc nie wiem czego tu nie rozumiesz O_o

 

Poza tym ładowarka jest zwyczajnie droższa niż słuchawki (porównując oryginalne słuchawki i oryginalną ładowarkę apple), więc zwyczajnie nie opłaca się dawać ładowarki zamiast słuchawek :)

 

Ale może dla pewności zaznaczę ponownie, że ładowarka to ładowarka, kabel to kabel, a do ładowania iPoda potrzebujesz obu (chyba że podłączysz kabel do komputera a nie do ładowarki, wtedy ładowarki faktycznie nie potrzeba)... więc może miałeś na myśli że chcesz przekonać sprzedawcę, żeby dał oryginalny kabel zamiast słuchawek (a nie ładowarkę zamiast słuchawek, bo ładowarki i tak nie dostajesz w standardzie razem z nowym iPodem Touch - ładowarkę dostajesz tylko z nowym iPhonem i iPadem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności