Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

S100 firmware 1.20 Pomocy !


pswitek

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy post, bo jakoś nie ma odpowiedzi

 

Czy można wgrać na S100 kupionego w MP3Store firmware w postaci pliku HEX ściągnięty z www.iriver.com?

 

Czy możecie potwierdzić, że S100 na 1.20 gra ciszej?

 

Czy jest może nowsza wersja firmware (1.21)? Skąd ją ściągnąć

 

Bardzo dziękuję za ewentualną pomoc, bo obecnie prawie wogóle mi nie działa biblioteka utworów. Nie mogę zupgrejdować normalnie, bo po włączeniu playera wywala się iriver plus 4. W sumie soft drobna porażka

Edytowane przez pswitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wg. mnie gra ciszej, nie potrafi tak dobrze uciągnąć aurvan, jak na wcześniejszym. Oczywiście może to tylko moje błędne spostrzeżenie...ale tak mi się wydaje, dlatego zostałem przy starym, choć lekko przycina. Plik hex kopiujesz na S100, odpinasz i sam się aktualizuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam - chciałem się podpiąć pod ten temat.

FW 1.15, 1.16, 1.20 po rozpakowaniu zawierają plik S100.HEX. Można go wgrać luzem do odtwarzacza czy w konkretny katalog?

W odtwarzaczu nie ma takiego pliku dlatego pytam. Kupiłem ten wspaniały odtwarzacz - dźwięk rewelacyjny - chociaż mi bardzie podchodzi z basem HD485 niż ze sceną HD598.

Co do obsługi odtwarzacza 2 razy wolniejsze przewijanie (klikanie) niż w clipe+ czy clipie zip zarówno w orginale jak i w RB (wspomniałem bo były porównania :)) )...

Przy pierwszym uruchomieniu S100 zainstalował się z netu FW1.21. (potwierdziłem bo były chińskie krzaczki) ...i chodzi mi o taki drobny szczegół widoczny na linku:

http://www.trustedreviews.com/iriver-s100_Portable-Audio_review_software-and-interface_Page-2

podświetlenie wyboru funkcji w głównym katalogu zjada z prawej strony cyferkę i literę (tylko kiedy najedziemy podświetleniem). Czy wcześniejsze FW miały

taki wizualny feler - bo poza tym gra ok - podejrzewam że znów jest on FW niedopracowany.....i zastanawiam się nad wgraniem wcześniejszych.

Dzięki za każde wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności