Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Nauszne do 150zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuję słuchawek nausznych w cenie do 150zł. Będą używane do komputera (karta zintegrowana) oraz odtwarzacza mp3 Sony NWZ-E443. Muzyka to rock od lżejszego(Pink Floyd) przez cięższy(Metallica, AC/DC) do naprawdę ciężkiego(Death, Cannibal Corpse, Bathory) oraz rapu/hip-hopu. Używane będą też na dworze.

Budżet jaki dysponuję to do 150zł, więc teksty typu dołóż 80 i miej X słuchawki mnie nie interesują bo 150 +/- 20zł to maksimum. Zastanawiam się nad słuchawkami Pioneer SE-M390 i to jest na razie jedyna poważna kandydatura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam sie poniewaz slucham dokladnie tych samych zespolow , a na moim temacie nikt sie nie wypowiadal ;D Taki sam budzet, taka saa muzyka, nauszne, portable do Clipa+. Na oku SONY MDR-ZX300, AKG K414P, Cresyn C550H

 

Edit:

Klamka zapadła. Zamówiłem sobie AKG K414P. Ze wszystkich recenzji tylko te mnie przekonaly.

deathvader666 ja nie mialem takiej opcji , ale jesli Ty masz , dopłac i kup AKG K518. Moj kumpel je ma. Jak mi dal posluchac to musial sila mi je sciagac :D Naprawde sluchawki godne polecenia i takich pieniedzy. Od 180 zl w gore kosztuja.

Edytowane przez -KowaL-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności