Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] beats by dr dre ibeats + ipod shuffle 4g


Rekomendowane odpowiedzi

Z tym touchem moze byc problem bo podejrzewam ze kolega chce noweczke wiec ja mam shuffle i ne-700x i clip+ i akg k518 dj slucham na ampie e 11 i powiem szczerze ze do shuffle jak podlaczam moje sluchawki dzwiek mamy neutralny w clipe cieply i jesli lubisz troche wiecej basu to polecam clip+ z ne-700x ale jesli jestes napalony na shuffle to wez go i do tego nuforce tez beda bardzo dobre tylko dobrze by bylo jakbys wymienil "gumeczki" tipy na thomson hed16 bo fabryczne chyba wycinali z opon i nie wysiedzisz w nich wiecej niz 30 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopia23 ty wez nie pierd**** takich glupot bo to ludzkie pojecie przechodzi . To ze ty gustujesz w sluchawkach przereklamowanych 4x za drogich i dla osob dla ktorych liczy sie napis i znaczek a nie jakosc to twoja sprawa ,ale innym ludziom nie opowiadaj madrosci zyciowych tego typu bo od tych twoich tourow lepsze beda pl50 choc nie do shuffle bo do tego ipoda bardzo dobre sa 700x gdyz sa cieplymi sluchawkami i maja bas w bardzo duzej ilosci

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności