Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Źle Wgrany Firmware


Meaglin

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że na forum mobiBLU raczej nie doczekam się zbyt prędko odpowiedzi to piszę tutaj. Oto treść mojego posta z tamtejszego forum:

Kupiłem sobie niedawno (wczoraj) odtwarzacz dah-1500i. Z nabytku byłem bardzo zadowolony, niestety, poniekąd z mojej winy już cieszyć się nim nie mogę.

Otóż postanowiłem sobie wgrać nowy firmware. Ściagnąłem go z amerykańskiej strony mobiBLU, zainstalowałem program. Po uruchomieniu nie chciał wykrywać odtwarzacza, więc postanowiłem mu trochę „dopomóc” i podmieniłem jego pliki z tymi z płyty programu dołączonego do odtwarzacza. Następnie, za pomocą tegoż programu dokonałem upgrade firmware, sądząc iż w razie ewentualnych kłopotów zawsze mogę tę operację cofnąć. Niestety po „aktualizacji” odtwarzacz nie startuje i, co ważniejsze, nie jest wykrywany przez komputer, a co za tym idzie nie mogę cofnąć mego niefortunnego posunięcia.

Cóż, nie ukrywam, że ta sytuacja popsuła mi humor. Teraz pozostaje kwestia naprawy. Podejrzewam, ze w domu jest ona niemożliwa. Jak rozumiem pod gwarancję to nie podlega. I tu pytanie do pracowników mobiBLU, jak, gdzie, za ile i jak szybko można usunąć tę usterkę. Podejrzewam, że dla osoby posiadajacej odpowiedni sprzęt nie powinno być to zbyt trudne. Zależy mi na czasie, odtwarzacz kupiłem sobie na wakacje, na które jadę 5, może 6 sierpnia, tak więc bardzo chciałbym go na nich mieć. Proszę o szybką odpowiedź.

Jakie mam szanse, na załatwienie tego w miarę szybko? Dodam, ze mogę się wybrać do Warszawy osobiście, jeśli naprawa miałaby być załatwiona od ręki. Czy ktoś z was miał styczność z serwisem mobiBLU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekombinowałeś :/

 

Jakie mam szanse, na załatwienie tego w miarę szybko?

 

pytaj w serwisie mobiBLU, albo tam gdzie kupiłeś odtwarzacz, IMO żadne... pewnie odtwarzacz pojedzie do korei bo na miejscu tego nie zrobią... (dla przykłądu - zepsuty iriver jeździ do niemiec, iAUDIO do korei)

 

[edit]

 

I tu pytanie do pracowników mobiBLU

 

byli tu kiedyś jacyś? O_o to że mamy dział mobiBLU, to nie znaczy (niestety) że zaglądają tu (niezależnie jacy) pracownicy mobiBLU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są szanse załatwienia tego w ogóle?

 

na miejscu w polsce nikt tego nie robi, odtwarzacz pojedzie pewnie do korei (koszta wysyłki) i tam ktoś go obejży w serwisie (koszta ewentualnej naprawy) a może po prostu wróci nowy albo refurb (jak uznają że nie zrobią tego, ale będą chcieli coś odesłać)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności