Skocz do zawartości

Najlepsze zestawienia/synergie jakie słyszeliście


Arthass

Rekomendowane odpowiedzi

Xperia Z + GR07mk1= bardzo równo, fajnie brzmi metal pokroju Primal Fear, Firewind, Pretty Maids :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cowon M2 i Philipsy Uptown

Scena taka, że zapominam że słucham na słuchawkach. Niski bas i naturalnie brzmiące instrumenty akustyczne, duża ilość szczegółów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Absurdalnie dobrze współpracują ze sobą DX80 i Mee M6 Pro. Uznacie, że głoszę herezje jakieś, ale prawda jest taka, że to obecnie moje ulubione połączenie i wolę je nawet bardziej, niż DX80+B1+P1 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ciekawe - dla mnie połączenie przeciętne, choć niezłe. Ani szczególnej przestrzeni, i co ważniejsze barwowo też nic specjalnego. Za to u mnie idealne połączenie to było FLC8s na clear-clear-blue z Geek Out 450 (oczywiście 0.47ohm). Poezja!

Edytowane przez touok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe - dla mnie połączenie przeciętne, choć niezłe. Ani szczególnej przestrzeni, i co ważniejsze barwowo też nic specjalnego. Za to u mnie idealne połączenie to było FLC8s na clear-clear-blue z Geek Out 450 (oczywiście 0.47ohm). Poezja!

 

Dla mnie to najlepsze co słyszałem z portable, chociaż dużo nie słyszałem.

Filtry: złota tulejka, czerwony + szary, któryś z nich podbija subbas, ale nie wiem który.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to potwierdza że każdy ma swój gust :) Dla mnie Geek + FLC8s to także najlepsze portable. No może do spółki z FiiO X5 + Sennki 565. To pierwsze połączenie jest poprawniejsze i lepsze tonalnie, bardziej uniwersalne, takie bardzo porządne granie bez braków, piękna barwa, dociążenie, żadnych fajerwerków ani scenicznych ani holograficznych, natomiast tonalnie i barwowo - bajka. FiiO z Sennkami to świetna scena i FENOMENALNA holografia, mnóstwo powietrza, natomiast na niektórych nagraniach góra jest nieco ociężała i za mało finezyjna - w porównaniu do Staxów. Niemniej jak za taką kasę połączenie niszczy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym się zgadzamy, FLC8 to konkret słuchawki. Dla mnie one grają jak dobra stacjonarka.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo jest z X5 + HD565. Po wpięciu B1 czy czegokolwiek innego cała magia znika :)

W jednym się zgadzamy, FLC8 to konkret słuchawki. Dla mnie one grają jak dobra stacjonarka.

Tylko ten all mnie martwi z tymi swoimi Beczułkami że takie dobre. I kusi...

 

Ale póki co silny jestem i nie inwestuję w doki, bo rzadko mi się przydają.

Edytowane przez touok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności