Skocz do zawartości

Odtwarzacz MP3 za 300-400zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio sprzedałem swojego E30, który sprawował się całkiem znośnie i rozglądam się za czymś nowym.

Mój budżet waha się pomiędzy 300 a 400zł i było by bardzo miło jakby jednak był to odtwarzacz za te 300.

 

Obecnie posiadam na stanie słuchawki HD438, ale raczej zmienię je już po zakupie odtwarzacza na coś innego.Wydają mi się trochę mało wytrzymałe.

Nie za bardzo podobało mi się ich połączenie z E30 - trochę mało basu i za cicho, ale to chyba wina odtwarzacza, bo na innych słuchawkach nie było problemów z głośnością.

 

Słucham głównie rocka i metalu, ale nie pogardzę różnymi innymi stylami.

 

Zależy mi głównie na:

- wytrzymałości - nawet kosztem jakości dźwięku. Staram się dbać o swój sprzęt, ale E30 przeżył niestety kilka ciekawych sytuacji.

- dobrej jakości dźwięku

- znośnym wyglądzie - na ogół jakoś strasznie mi to nie przeszkadza, ale niektóre odtwarzacze po prostu mnie odrzucają na samą myśl

- pojemności minimum 4gb, nie obraziłbym się za możliwość poszerzenia kartą

 

Trochę się już rozglądałem i zastanawiam się nad iriverami S100 i E300. Spodobała mi się też sansa fuze plus, tylko jak tu z dźwiękiem i wytrzymałością?

Za inne propozycje na pewno się nie obrażę.

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż R1 32GB. Jest to pancerny player o bardzo dobrej jakości dźwięku - jedne z lepszych SQ

Syler, w jakim stanie jest odtwarzacz ? Ile go używałeś i jak stoi z baterią? W jakim mieście mieszkasz? Masz tylko różowy? Przepraszam ,że tu ale nie mogę do Ciebie wysłać PW ;/

Edytowane przez Fasson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności