Jump to content
Oferta specjalna MP3Store.pl - Słuchawki dokanałowe i akcesoria KINERA, QUEEN OF AUDIO i CELEST nawet do 25% taniej! ×

Sansa Clip+ 8GB nowy model? SDMX18R-008GK-E57 vs SDMX18-008GK-E46

dondon

Recommended Posts

Hej. Na oficjalnej stronie Sandiska Sansa Clip+ 8GB ma numer: SDMX18R-008GK-E57

Tymczasem zauważyłem, że w polskich sklepach, jeżeli jest już podawany numer to ten powyższy jest już niedostępny. Zamiast tego można kupić SDMX18-008GK-E46 lub SDMX18-008G-E46.

Żadnych różnic w opisie nie widzę, ale zastanawia mnie ta zmiana. Zwłaszcza, że na oficjalnej stronie nic nie znalazłem. Sądzicie, że mogą się czymś różnić? Zdaje się, że Gwiazdor taki model dla mnie zamówił, gdyby się okazało, że to jakiś wybrakowany to jeszcze mógłbym to chyba odkręcić.

edit: Spotkałem się również z zapisem: SDMX18-008G-E46K W różnych sklepach różnie podają

Edited by dondon

• 2 weeks later...

Trudno powiedzieć co można odczytać z takiego oznakowania, napewno zaznaczona część mówi o wielkości i kolorze

Czasami opis koloru jest wyrzucony na koniec numeru.

SDMX18-008GK-E46 lub SDMX18-008G-E46K

008G

004G

002G

K - czarny

R - czerwony

B - niebieski

Na 99% R w oznakowaniu na stronie producenta nie oznacza Refurbished.

Znaczy to że sprzęt był naprawiany, a co naprawiali to loteria. Taki odtwarzacz były tańszy a nie droższy.

Swoją drogą tak wygląda oznakowany Clip+ Refurbished http://i40.tinypic.com/19nxvn.jpg

Obstawiam, że ta litera to oznaczenie regionu:

SDMX18-008GK-E46

A - Ameryka Północna

C - Kanada

E - Europa

W sumie najlepiej na to pytanie odpowiedziałby producentc co zresztą zrobił i pozwolę sobie zacytować :)

"I would like to inform you that the last 3 digits of the product code indicate the distribution country; it is the exact same product and the only thing that changes is the country of purchase."
Edited by goracy_kubek