Skocz do zawartości

Co Przedstawia Twój Avatar


manak

Rekomendowane odpowiedzi

skoro było skąd twój nick ja postanowiłem założyć temat "co przedstawia twój avatar "

Jak grasz od czasu do czasu to będziesz wiedział: Hitmana.

Jaką dzisiaj jadłeś zupę?
Nie jadłem zupy tylko kurczaka z ziemniakami i surówką home made.
Którą nogą dzisiaj wstałeś?
Chyba lewą, niestety :)
Jaki masz kolor włosów?
Czarne.

 

P.S. Zdanie zaczyna się od dużej litery i kończy kropką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro było skąd twój nick ja postanowiłem założyć temat "co przedstawia twój avatar "

Barney' Gumble z "The Simpsons"

Jaką dzisiaj jadłeś zupę?

Niestety, nie jadłem żadnej. Tylko pierogi ruskie i melona :)

Którą nogą dzisiaj wstałeś?

Chyba dwoma naraz

Jaki masz kolor włosów?

Ciemny brąz :)

 

P.S. Forza Lazio - synek chciał sobie nabić posta, a ty od razu na niego krzyczysz.. wstydziłbyś się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro było skąd twój nick ja postanowiłem założyć temat "co przedstawia twój avatar "

 

Mój przedstawia jedną z postaci z serialu Happy Tree Friends. Nie wiem jak się nazywa, ale serial ogólnie fajny, więc sę wzięłem z niego avatarka.

 

Jaką dzisiaj jadłeś zupę?

 

Pomidorową. Jeść ciepłą zupę w taki upał to katorga. I tak prawie nic nie zjadłem.

 

Którą nogą dzisiaj wstałeś?

 

Ja też chyba objema.

 

Jaki masz kolor włosów?

 

Proszę się nieśmiać: Rude.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro było skąd twój nick ja postanowiłem założyć temat "co przedstawia twój avatar "

 

Avatar można często zmieniać i jak ktoś to będzie czytał po paru miechach to może nie skapować o co komu chodzi... Mój przedstawia, a zrestą sami widzicie :P

 

 

 

Happy Tree Friends. Nie wiem jak się nazywa

 

Chyba Handy

 

Jaką dzisiaj jadłeś zupę?

 

pomidorową, moją ulubioną

 

Którą nogą dzisiaj wstałeś?

 

Lewą, jak zawsze

 

Jaki masz kolor włosów?

 

Takie jakie ma Garfield i eWiktor :)

 

synek chciał sobie nabić posta

 

Nazwałbym to postem na siłe po zrobieniu z siebie (wstawić epitet) kłócąc się na jednym z tematów (nie mając przy tym racji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, patrz, ja też :) Co za zbieg okoliczności :P

 

Jako że ten temat to taki bajzel że offtop tu nie istnieje, chciałym się spytać o X5L. Czy jest on ciężki i duży? Jeszcze 2 lata temu miałem SE P800, więc mało może mnie zaskoczyć gabarytami, ale warto być przygotowanym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok..to ja biore barney'a, bart'a, abrahama, homer'a, krusty'iego, millhouse'a i apu ..no i jimbo ... i ned'a i chief'a wiggum'a ( i jego dziecko...jak on ma..chyba ralph :P ):D...i tego kapitana co ma restaraucje "All you can eat"..acha i mr.burns'a :D ..ciągle edytuje - zapomniałem o moe :P i otto

 

excellent - reszta jest twoja :PP ( ha-ha )

 

 

 

[edit] kurde...:P zapomniałęm o nicku :P..."Haj evrrribady"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar : Ciągle idący ( na wzór Korzeniowskiego :D ) "chłopek" z piosenki GiGi Di'Agostino.

 

Zupa : Dzisiaj miałem Klopsiki z pieczarkami w sosie pomidorowym z ziemniaczkami. Mmmmmm .......

 

Noga : Zawsze prawa ( tak mam łóżko ustawione ).

 

Włosy : Czarne.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok..to ja biore barney'a, bart'a, abrahama, homer'a, krusty'iego, millhouse'a i apu ..no i jimbo ... i ned'a i chief'a wiggum'a ( i jego dziecko...jak on ma..chyba ralph :P ):D...i tego kapitana co ma restaraucje "All you can eat"..acha i mr.burns'a :D ..ciągle edytuje - zapomniałem o moe :P i otto

 

excellent - reszta jest twoja :PP ( ha-ha )

 

 

 

[edit] kurde...:P zapomniałęm o nicku :P..."Haj evrrribady"

 

zapomniales o lisie i marge skinnerze crape apple i w 2 debilnych siostrach siostrach;d i o willy'im

 

i kto powie teraz "do'h" ;d?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniales o lisie i marge skinnerze crape apple i w 2 debilnych siostrach siostrach;d i o willy'im

 

i kto powie teraz "do'h" ;d?

 

Lisy i marge nie lubie , a na reszcie mi tak nie zależało ;)

także... ha-ha :P

 

 

ps. ja jeszcze biore MCBAIN'A :P i doktora hiberta i lovejoy :E (zapomniałem jak sie pisze...ten ksiądz ;) ) i biore jeszcze tych dwóch policjantów (ten gruby, łysy i ten chudy wysoki murzyn z czarnymi włosami :) ) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności